איך לטפל בפוביות

הכתר מרכז ההשפעה המחבר את הגוף לנשמה

איך לטפל בפוביות

אם אתם מחפשים פתרונות איך לטפל בפוביות, כדאי שתדעו כי חלק מהפוביות מקורן בחוויות מן העבר ובכדי לטפל בהן יש להתעמק באירועים מן העבר של כל אחד הסובל מפוביות. ישנם סוגים שונים של פוביות וכל אחת מתייחסת לפעולה, גורם או מניע אשר מביאים להתקפי חרדה ולפחד בלתי נשלט. אז איך מתמודדים עם פוביות? דבר ראשון שיש לבדוק האם הפוביה פוגעת באורח החיים. במידה וכן, יש לקטלג אותה על-פי סוג הפוביה. הפוביה יכולה להיות פוביה חברתית, פוביה מחרקים, קלסטרופוביה וכל סוג אחר של פוביה הפוגעת בשגרה היומית. 
 
איך מטפלים בפוביה מחרקים?
 
פוביה מחרקים היא בעיה נפשית העלולה להוביל לתגובות קיצוניות ברגע שרואים מקק, נמלים, עכבישים וסוגים שונים של חרקים. התגובה למראה של חרק היא לא פרופורציונלית לעומת האין סכנה שיש במפגש עם אותם חרקים. אם הפחד משתק אתכם ברגע שאתם רואים חרקים, כדאי שתגיעו לקליניקה המספקת פתרונות לאיך מטפלים בפוביה מחרקים. הטיפול נעשה על-ידי מטפלת מנוסה המבצעת בדיקה יחד איתכם למקור הפחד מחרקים. 
 
איך מטפלים בפוביות ממקומות סגורים?
 
קלסטרופוביה או פוביה ממקומות סגורים היא אחת הפוביות המוכרות ביותר, אך אין זו אומר שאין לה פתרון. הטיפול בקלסטרופוביה הוא התנהגותי וניתן לטפל בו גם בפן הרוחני. אם אתם סובלים מתסמינים של הזעה מוגברת המלווה ברעידות, סחרחורות ובחילות כאשר אתם במקום סגור, יתכן ואתם סובלים מפוביה ממקומות סגורים. התסמינים יכולים להופיע בין היתר באוטובוס, מעלית, מטוס, חדרים קטנים ובאיזורים בהם יש צפיפות רבה של אנשים. אם אתם מחפשים פתרון לאיך מטפלים בפוביות ממקומות סגורים, כדאי שתכירו את הטיפולים הרוחניים הקיימים היום הנחשבים למובילים בתחום הטיפול. 
 
איך מטפלים בחרדה?
 
לטיפול בפוביות שונות וטיפולים בחרדה, אתם מוזמנים לקליניקת ‘הכתר’ המציעה טיפולים לתיקון וריפוי של הנשמה המעניקים לכם כלים להתמודד עם הפחדים הגדולים ביותר שלכם. קליניקת ‘הכתר’ כוללת צוות מטפלות מסור ומנוסה אשר יסייע לכם להתמודד עם כל פוביה ממנה אתם סובלים. אם עד היום לא מצאתם פתרון לאיך מטפלים בחרדה ואיך לטפל בפוביות, זה הזמן שלכם לפנות לקליניקת ‘הכתר’. 
 
קליניקת ‘הכתר’ מציעה פתרונות לאיך לטפל בפוביות
 
לתיאום פגישה ראשונית עם מטפלת בקליניקת ‘הכתר’, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר. 

מאמרים נוספים:

מתנה לשחרור

כל הורה שהילד שלו בצבא, מחכה בכיליון עיניים ליום השחרור, כל הורה שהילד שלו בצבא דואג לו, כל אחד מתמודד עם הדאגה באופן שונה.

קרא עוד »

מרחב מקודש

השאיפה ליופי והרמוניה היא שאיפה רוחנית במהותה, ככל שהרוחניות מתעצמת בעולם כך מתעצמת התודעה ליופי ואסתטיקה, ככל שגוברת המודעות לחלקים הרוחניים שבנו כך גוברת המודעות ולעיצוב על כל גווניו.

קרא עוד »

קורס לטיפול ביוצאי מערכת הביטחון נפגעי פוסט טראומה

במדינת ישראל, בעקבות ריבוי האירועים הביטחוניים, והקיום של צבא שהוא צבא העם המגן באופן פעיל על גבולות המדינה, מדינה שמוקפת אויבים, ללא הסדר מדיני כבר הרבה שנים, רבים המקרים של לחץ וטראומה בעקבות אירועים המוגדרים כאירועים ביטחוניים.

קרא עוד »

צופן הנשמה

המפה הרוחנית נותנת לך מידע על הרמה הנשמתית שלך, על התורשה הרוחנית ה D.N.A הייחודי רק לך, מה הפוטנציאל עימו באת לעולם בחיים אלה, מה עברת בחיים קודמים, איזו חוכמה וידע הבאת מחיים קודמים למימוש בחיים אלה

קרא עוד »

על יופי ואהבה

לפני 20 שנה, כשאושר נולדה, הרבה אנשים שאלו אותי האם היא מאומצת.
אני בהירה עם שיער שטני בהיר ועיניים ירוקות, והיא קיבלה גוון עור מעורב.
בקיצור נראתה תאילנדית, אף אחד לא האמין, שהיא שלי כשטיילתי איתה ברחוב..

קרא עוד »

מהי מפה רוחנית?

המפה הרוחנית נותנת לך מידע על הרמה הנשמתית שלך, על התורשה הרוחנית ה D.N.A הייחודי רק לך, מה הפוטנציאל עימו באת לעולם בחיים אלה, מה עברת בחיים קודמים, איזו חוכמה וידע הבאת מחיים קודמים למימוש בחיים אלה.

קרא עוד »

הסוד

מהו הסוד, מהו הנסתר בחיינו, הדבר הזה שקיים ואינו נראה, שאני מקשיב לו אני מצליח, אבל מי הוא, למי בעצם אני מקשיב, איך הוא נראה, מהי המציאות בתוכה אני מתקיים, בה רב הנסתר על הגלוי מהו טבעה ומה אופייה וכיצד הכי נכון בשבילי להתנהל בתוכה.

קרא עוד »

הכתר קורס יסוד בתקשורת אור

קורס קצר בן תשעה מפגשים, בו נלמדות טכניקות של דימיון מודרך בהיבט רוחני. ללא צורך בניסיון או ידע מוקדמים, בקורס נלמד תרגילים פשוטים וקלים, ובעיקר מהנים ומרוממים, באווירה בטוחה ונעימה, שיתורגלו במהלך השבוע בבית. הקורס יכול להתקיים באופן פרטני או בקבוצה.

קרא עוד »

נשמה

מתי בפעם האחרונה שאל אותך איש מקצוע ” מה שלום הנשמה שלך?” רופא, או אולי מטפל?, או פסיכולוג? האם מורה או גננת או מדריך התייחסו לנשמה של הילד שלך?

קרא עוד »

איים בזרם

כל קיץ מביא אתו את האתגר שלו, לפעמים זה לחץ כספי שלא מאפשר לנו לקחת את ה-הכל כלול ביוון או אילת של כל שנה בחופש הגדול, לפעמים זה לחץ בעבודה לפעמים זה מה לעשות עם הילדים או עם אחד מהם שמאתגר במיוחד או סמסטר קיץ שהיית חייבת לקחת כדי להשלים את התואר.

קרא עוד »

חזרה לאזרחות

הטראומה כפי שכבר הזכרתי במאמרים קודמים היא מצב בו מתקיים איום על הקיום הנפשי רגשי או הפיזי של האדם, החוויה הטראומטית היא סובייקטיבית

קרא עוד »

ברית אהבה

כמו האיחוד הקדוש בין הנקבי לזכרי בעולמינו, המתקיים באהבה, מדי יום, כבר אלפי שנים, ומשפיע אהבת עולם על השדה המאוחד בו אנו מתקיימים, המפרה ומרבה ברמה הרוחנית והגשמית ומשפיע איזון ויופי והרמוניה בעולם

קרא עוד »

רפואה מהקבלה

כאשר אנחנו מחפשים דרכים לריפוי הנפש והגוף אנחנו מחפשים את הטיפול המתאים לנו. אחת מדרכי הטיפול היא על-ידי רפואה

קרא עוד »

הפגת כאב נפשי

אם אתם סובלים מכאב רגשי ופנימי אשר מעיק עליכם ופוגע באיכות החיים שלכם בצורה משמעותית, כדאי לכם להתחיל בתהליך

קרא עוד »

חיי בריאות

חולמים על חיים בריאים יותר? רוצים לחיות בשלווה עם עצמכם והסביבה? זה הזמן להכיר את הטיפולים הטובים ביותר שיובילו

קרא עוד »

טיפול בסטרס

סטרס הוא אחד הגורמים לתחלואה הנפוצים ביותר בעולם המערבי. סטרס יכול לגרום ללחץ דם גבוה, להתמוטטות עצבים, לכאבי ראש

קרא עוד »

טיפול ביוצאי צבא

סיימתם את השירות הצבאי שלכם ואתם חווים קשיים באזרחות? קשיים ביציאה לאזרחות לאחר שירות צבאי יכולים להיגרם מסיבות שונות

קרא עוד »

איך לטפל בדיכאון

אחת המחלות הנפוצות ביותר בעולם המערבי היא דיכאון. להתמודדות עם דיכאון אין דרך אחת נכונה ולעיתים הטיפולים הקונבציונאליים אשר

קרא עוד »

הלומי קרב

במדינת ישראל לצערנו יש מספר גדול של הלומי קרב. המלחמות של מדינת ישראל נגד שכנותיה והמבצעים אשר בוצעו בגבולות

קרא עוד »

התפתחות אישית

המושג התפתחות אישית מתייחסת לכל אחת ואחד המעוניינים לקדם את עצמם בפעולות שהם מבצעים ביום יום. הפעולות יכולות

קרא עוד »

יום הגיוס

ביום שהבן שלי התגייס כתבתי קורס שלם, התחלתי להרגיש לחץ בחזה, והבנתי שאני צריכה לשחרר, התיישבתי על המחשב, והתחלתי

קרא עוד »

סופש”ים

במהלך השירות הצבאי הקרבי, למשך שלוש שנים, ולפעמים יותר, החיילים מגיעים לסופי שבוע לבית ההורים, ובדרך כלל, מחפשים את

קרא עוד »

סודות הלחץ החברתי

מה שתעשיית התקשורת המסחרית לא רוצה שתדעי! תחום הפסיכולוגיה של השיווק, הינו כאמור אחד התחומים הנלמדים יותר, מכיוון שתוצאות

קרא עוד »

מהי הצלחה?

מה את עושה כשאת מצליחה? האם את: חוגגת? מחכה שיחגגו לך, ממשיכה הלאה לאתגר הבא? (רמז, זה לא בריא)

קרא עוד »

הכתר

“הכתר” הוא מרכז ההשפעה המחבר את הגוף לנשמה, בספר נלמדת שיטה להתהוות הכתר ובכך אנו נולדים מחדש אל תוך

קרא עוד »