איך מטפלים בדיכאון

הכתר מרכז ההשפעה המחבר את הגוף לנשמה

איך מטפלים בדיכאון

לא יודעים איך מטפלים בדיכאון? אם אתם מרגישים במצב נפשי ירוד לאורך זמן, יתכן שאתם נמצאים בתהליך מתמשך של דיכאון. בכדי לעצור את התהליך ולמנוע הידרדרות של מצב הרוח, כדאי לגשת לטיפול רוחני המתמקד בנשמה ובתיקון וריפוי המתבצע על-ידי מטפלת מקצועית. על-ידי חיפוש אחר הייעוד שלנו נוכל להגיע לתובנות לגבי ההווה ולפעול נכון בכדי לרפא את הנשמה ולמנוע את תקופות הדיכאון. יש חשיבות בעליית המודעות לחוויות שליליות מהעבר אשר יכולות להשפיע עלינו כיום גם אחרי שנים רבות. לפעמים “הטיפול” בעבר מאפשר לטפל בבעיות ההווה של הנשמה בצורה משמעותית ולהפחית את הרגשת הדיכאון אשר פוגעת באיכות חייו של המטופל. 
 
איך מטפלים בדכאון באמצעות טיפול לנשמה?
 
הנשמה שלנו היא החלק הרוחני של הגוף. היא מתקיימת בפני עצמה בנפרד מהגוף הגשמי. כאשר הנשמה פגועה מכל סיבה שהיא, יתכן ונחווה תקופות של דיכאון. בחיפוש אחר פתרונות לאיך מטפלים בדכאון, תוכלו להגיע לטיפולים לנשמה המאפשרים לכם להתמודד עם הקושי הנפשי בו אתם נמצאים ולמצוא את הסיבות לכך שהגוף כרגע נמצא בתהליך של דיכאון. 
 
הפגת דכאון על-ידי ריפוי ותיקון רוחני
 
דכאון המגיע בתקופות ספציפיות בחיים אינו מוחלט ולכן ניתן להוביל את האדם הסובל מדכאון להגיע למצב בו הוא מרגיש כי יש הפגת דכאון לתקופה מסויימת. הפגת הדכאון אינה פתרון מוחלט למצב דכאוני אך היא יכולה בהחלט להקל על המטופל ולאפשר לו לחיות חיים שלווים יותר ולשפר את איכות חייו. 
 
טיפול להפגת דכאון בקליניקה פרטית
 
מעוניינים לקבל טיפול להפגת דכאון? הגעתם למקום הנכון! קליניקת ‘הכתר’ מתמחה בטיפולים לנשמה המיועדים לטפל בדיכאון, חרדות, משברים, פחדים ובכל שלב בחיים בו אנחנו צריכים הכוונה מקצועית. 
 
קליניקת ‘הכתר’ מציעה פתרונות לאיך מטפלים בדיכאון
 
מתלבטים לאיזה טיפול לבעיות דיכאון כדאי לפנות? הצוות המקצועי של קליניקת ‘הכתר’ יוביל אתכם לתוכנית טיפולים אשר תספק לכם פתרון לאיך מטפלים בדיכאון. צוות קליניקת ‘הכתר’ כולל מטפלות המובילות בתחומן בעלות ניסיון רב בבניית תוכנית טיפולים לריפוי ותיקון בעיות הקשורות לנשמה שלנו. הטיפולים מתבצעים בצורה דיסקרטית ויש לכם את האפשרות לדבר על כל מה שעובר עליכם היום בחופשיות בכל טיפול וטיפול בקליניקה. 

מאמרים נוספים:

מתנה לשחרור

כל הורה שהילד שלו בצבא, מחכה בכיליון עיניים ליום השחרור, כל הורה שהילד שלו בצבא דואג לו, כל אחד מתמודד עם הדאגה באופן שונה.

קרא עוד »

מרחב מקודש

השאיפה ליופי והרמוניה היא שאיפה רוחנית במהותה, ככל שהרוחניות מתעצמת בעולם כך מתעצמת התודעה ליופי ואסתטיקה, ככל שגוברת המודעות לחלקים הרוחניים שבנו כך גוברת המודעות ולעיצוב על כל גווניו.

קרא עוד »

קורס לטיפול ביוצאי מערכת הביטחון נפגעי פוסט טראומה

במדינת ישראל, בעקבות ריבוי האירועים הביטחוניים, והקיום של צבא שהוא צבא העם המגן באופן פעיל על גבולות המדינה, מדינה שמוקפת אויבים, ללא הסדר מדיני כבר הרבה שנים, רבים המקרים של לחץ וטראומה בעקבות אירועים המוגדרים כאירועים ביטחוניים.

קרא עוד »

צופן הנשמה

המפה הרוחנית נותנת לך מידע על הרמה הנשמתית שלך, על התורשה הרוחנית ה D.N.A הייחודי רק לך, מה הפוטנציאל עימו באת לעולם בחיים אלה, מה עברת בחיים קודמים, איזו חוכמה וידע הבאת מחיים קודמים למימוש בחיים אלה

קרא עוד »

על יופי ואהבה

לפני 20 שנה, כשאושר נולדה, הרבה אנשים שאלו אותי האם היא מאומצת.
אני בהירה עם שיער שטני בהיר ועיניים ירוקות, והיא קיבלה גוון עור מעורב.
בקיצור נראתה תאילנדית, אף אחד לא האמין, שהיא שלי כשטיילתי איתה ברחוב..

קרא עוד »

מהי מפה רוחנית?

המפה הרוחנית נותנת לך מידע על הרמה הנשמתית שלך, על התורשה הרוחנית ה D.N.A הייחודי רק לך, מה הפוטנציאל עימו באת לעולם בחיים אלה, מה עברת בחיים קודמים, איזו חוכמה וידע הבאת מחיים קודמים למימוש בחיים אלה.

קרא עוד »

הסוד

מהו הסוד, מהו הנסתר בחיינו, הדבר הזה שקיים ואינו נראה, שאני מקשיב לו אני מצליח, אבל מי הוא, למי בעצם אני מקשיב, איך הוא נראה, מהי המציאות בתוכה אני מתקיים, בה רב הנסתר על הגלוי מהו טבעה ומה אופייה וכיצד הכי נכון בשבילי להתנהל בתוכה.

קרא עוד »

הכתר קורס יסוד בתקשורת אור

קורס קצר בן תשעה מפגשים, בו נלמדות טכניקות של דימיון מודרך בהיבט רוחני. ללא צורך בניסיון או ידע מוקדמים, בקורס נלמד תרגילים פשוטים וקלים, ובעיקר מהנים ומרוממים, באווירה בטוחה ונעימה, שיתורגלו במהלך השבוע בבית. הקורס יכול להתקיים באופן פרטני או בקבוצה.

קרא עוד »

נשמה

מתי בפעם האחרונה שאל אותך איש מקצוע ” מה שלום הנשמה שלך?” רופא, או אולי מטפל?, או פסיכולוג? האם מורה או גננת או מדריך התייחסו לנשמה של הילד שלך?

קרא עוד »

איים בזרם

כל קיץ מביא אתו את האתגר שלו, לפעמים זה לחץ כספי שלא מאפשר לנו לקחת את ה-הכל כלול ביוון או אילת של כל שנה בחופש הגדול, לפעמים זה לחץ בעבודה לפעמים זה מה לעשות עם הילדים או עם אחד מהם שמאתגר במיוחד או סמסטר קיץ שהיית חייבת לקחת כדי להשלים את התואר.

קרא עוד »

חזרה לאזרחות

הטראומה כפי שכבר הזכרתי במאמרים קודמים היא מצב בו מתקיים איום על הקיום הנפשי רגשי או הפיזי של האדם, החוויה הטראומטית היא סובייקטיבית

קרא עוד »

ברית אהבה

כמו האיחוד הקדוש בין הנקבי לזכרי בעולמינו, המתקיים באהבה, מדי יום, כבר אלפי שנים, ומשפיע אהבת עולם על השדה המאוחד בו אנו מתקיימים, המפרה ומרבה ברמה הרוחנית והגשמית ומשפיע איזון ויופי והרמוניה בעולם

קרא עוד »

רפואה מהקבלה

כאשר אנחנו מחפשים דרכים לריפוי הנפש והגוף אנחנו מחפשים את הטיפול המתאים לנו. אחת מדרכי הטיפול היא על-ידי רפואה

קרא עוד »

הפגת כאב נפשי

אם אתם סובלים מכאב רגשי ופנימי אשר מעיק עליכם ופוגע באיכות החיים שלכם בצורה משמעותית, כדאי לכם להתחיל בתהליך

קרא עוד »

חיי בריאות

חולמים על חיים בריאים יותר? רוצים לחיות בשלווה עם עצמכם והסביבה? זה הזמן להכיר את הטיפולים הטובים ביותר שיובילו

קרא עוד »

טיפול בסטרס

סטרס הוא אחד הגורמים לתחלואה הנפוצים ביותר בעולם המערבי. סטרס יכול לגרום ללחץ דם גבוה, להתמוטטות עצבים, לכאבי ראש

קרא עוד »

טיפול ביוצאי צבא

סיימתם את השירות הצבאי שלכם ואתם חווים קשיים באזרחות? קשיים ביציאה לאזרחות לאחר שירות צבאי יכולים להיגרם מסיבות שונות

קרא עוד »

איך לטפל בדיכאון

אחת המחלות הנפוצות ביותר בעולם המערבי היא דיכאון. להתמודדות עם דיכאון אין דרך אחת נכונה ולעיתים הטיפולים הקונבציונאליים אשר

קרא עוד »

הלומי קרב

במדינת ישראל לצערנו יש מספר גדול של הלומי קרב. המלחמות של מדינת ישראל נגד שכנותיה והמבצעים אשר בוצעו בגבולות

קרא עוד »

התפתחות אישית

המושג התפתחות אישית מתייחסת לכל אחת ואחד המעוניינים לקדם את עצמם בפעולות שהם מבצעים ביום יום. הפעולות יכולות

קרא עוד »

יום הגיוס

ביום שהבן שלי התגייס כתבתי קורס שלם, התחלתי להרגיש לחץ בחזה, והבנתי שאני צריכה לשחרר, התיישבתי על המחשב, והתחלתי

קרא עוד »

סופש”ים

במהלך השירות הצבאי הקרבי, למשך שלוש שנים, ולפעמים יותר, החיילים מגיעים לסופי שבוע לבית ההורים, ובדרך כלל, מחפשים את

קרא עוד »

סודות הלחץ החברתי

מה שתעשיית התקשורת המסחרית לא רוצה שתדעי! תחום הפסיכולוגיה של השיווק, הינו כאמור אחד התחומים הנלמדים יותר, מכיוון שתוצאות

קרא עוד »

מהי הצלחה?

מה את עושה כשאת מצליחה? האם את: חוגגת? מחכה שיחגגו לך, ממשיכה הלאה לאתגר הבא? (רמז, זה לא בריא)

קרא עוד »

הכתר

“הכתר” הוא מרכז ההשפעה המחבר את הגוף לנשמה, בספר נלמדת שיטה להתהוות הכתר ובכך אנו נולדים מחדש אל תוך

קרא עוד »