ברית אהבה

הכתר מרכז ההשפעה המחבר את הגוף לנשמה

ברית אהבה

כמו האיחוד הקדוש בין הנקבי לזכרי בעולמינו, המתקיים באהבה, מדי יום, כבר אלפי שנים, ומשפיע אהבת עולם על השדה המאוחד בו אנו מתקיימים, המפרה ומרבה ברמה הרוחנית והגשמית ומשפיע איזון ויופי והרמוניה בעולם,  כך אנו:

באים מבחירה ורצון לכרות בינינו ברית אהבה, היום. אנחנו חשים ברי מזל, על המפגש שהוביל לחיבור והתפתח לאהבה שהובילה אותנו לרצון ולצורך להקים משפחה. להשפיע איזון, הרמוניה ויופי ולתרום לסביבה הקרובה שלנו ברמה הרוחנית והגשמית. אנו עומדים ומתחייבים אחד מול השני. מתחייבים יחד כלפי משפחה וחברים וכלפי הקהילות בהן נחיה ונפעל וכלפי המדינה בה אנו אזרחים. במחשבה על העולם בו אנו ברואים. אנו מתחייבים ביתר שאת, כלפי המשפחה שנהיה, הילדים שייוולדו לנו, הזיכרונות שיישארו להם מהילדות, כשיגדלו, האנשים שהם יהיו והמשפחות שהם יקימו, אנחנו חושבים על העולם שנשאיר לילדינו ומבטיחים לנהוג בכבוד, ביושרה ובאחריות רבה, מתוך הבנה שלכל צעד ומעשה יש השלכות מרחיקות לכת, לכן אנחנו בוחרים היום בטוב! בחיים ובמשפחה!                         

משפחה היא מקום קדוש.

במשפחה אנחנו מביאים לידי ביטוי את הטוב ביותר שלנו, את היצירה והתשוקה את החמלה והכבוד, את הנתינה, התקווה והאמונה, הערכים והשפה. דרך המשפחה אנחנו מממשים את הנתינה הגדולה ביותר שלנו לעולם ומקבלים את ההנאות העוצמתיות יותר שלנו בחיים. המושג קדוש הוא תואר אלהי : “וְקָרָא זֶה אֶל-זֶה וְאָמַר, קָדוֹשׁ קָדוֹשׁ קָדוֹשׁ יְהוָה צְבָאוֹת; מְלֹא כָל-הָאָרֶץ, כְּבוֹדוֹ.” (ישעיהו ו’ ג’.) והאדם, נברא בצלם אלהים, “וַיִּבְרָא אֱלֹהִים אֶת-הָאָדָם בְּצַלְמוֹ, בְּצֶלֶם אֱלֹהִים בָּרָא אֹתוֹ:  זָכָר וּנְקֵבָה, בָּרָא אֹתָם”. (בראשית א’ כ”ז) אלהים הוא הטוב המוחלט ובכל אחד מאתנו מתקיימת השפעה אלהית, אנו מכירים בכך שיש בריאה רוחנית אותה איננו רואים והיא שואפת לטוב! אנו רוצים כי המשפחה שנקים תשאף לטוב ותתעב את הרע. אנו מתכוונים כי המשפחה שנקים תהיה הדבר הכי חשוב לנו בחיים, אנו מתכוונים להשקיע ולהשפיע את מיטב המשאבים הרוחניים והגשמיים שלנו בטיפוח המשפחה. ברוח האמנה האוניברסלית לזכויות הילד ” בהצהרה האוניברסלית בדבר זכויות האדם הצהירו האומות המאוחדות כי הילדות זכאית לתשומת לב ולסיוע מיוחדים. בהיותן משוכנעות כי המשפחה, כקבוצת יסוד לחברה וכסביבה טבעית להתפתחותם ורווחתם של כל בניה, ובפרט הילדים, מן ההכרח כי יובטחו לה הבטחה וסיוע, ככל הנדרש, באופן שתוכל לשאת במלוא אחריותה בתוך הקהילה. בהכירן כי הילד, לשם פיתוח אישיותו המלא וההרמוני, מן הראוי כי יגדל בסביבה משפחתית, באווירה של אושר, הבנה ואהבה, בסוברן כי הילד ראוי להכנה מלאה לקראת חיים עצמאיים בחברה, ולחינוך ברוח האידיאלים המובעים במגילת האו”ם ובמיוחד ברוח השלום, הכבוד, הסובלנות, החופש, השוויון והסולידריות.” מתוך האמנה לזכויות הילד, ארגון האומות המאוחדות, עליה חתומה מדינת ישראל.

שוויון, כבוד הדדי וסובלנות.

אנו מודעים לכך כי המשפחה היא מערכת מורכבת, בה לכל פרט יש את הצרכים והרצונות שלו, אנו מתחייבים להוביל את תהליך בניית המשפחה שלנו בחוכמה ובמחשבה תחילה, ולבסס את התא המשפחתי על ערכים, בהם שוויון, כבוד הדדי וסובלנות. שוויון – כל בניית המערכת הכלכלית, הנכסים, הסדרי הביטוח והפנסיה יירשמו ויושקעו באופן שוויוני בינינו, בני הזוג ומתוך מחשבה ותכנון עתיד ילדינו. במידת הצורך ניעזר באיש מקצוע מתחום הפיננסים, שינחה אותנו כיצד לעשות זאת נכון .  

האהבה היא מגוונת ולה פנים רבות, אנו יודעים כי, במהלך תקופות החיים, התחושות שלנו והמשימות להן נידרש יהיו שונות, היום אנחנו אוהבים, מחר נהיה הורים אוהבים ומפרנסים במשרה מלאה. אנחנו מודעים לעצמה האנושית הטמונה בנו, המשפיעה על העתיד שלנו על ידי הבחירות אותן אנו עושים היום ומדי יום. לכן, אנו בוחרים לבסס את הזוגיות שלנו על ערכים בהם אנו מאמינים ולפי אמות מידה בהן נרצה שיתייחסו אלינו. כבוד הדדי וסובלנות – יהיו הבסיס ליחסים בינינו כבני זוג ולאורם נחנך את ילדינו מתוך אמונה שכל אדם הוא יחיד ומיוחד, שבכל אדם טמון עולם מופלא שמחכה להתגלות ולהשפיע טוב ויחד אנחנו חלק מבריאה מופלאה. אנחנו מאמינים כי תיקון העולם מתחיל במשפחה שלנו!

איזון ואחריות

בעולם המערבי הנתונים להצלחת חיי הנישואים הם 1:2, אנחנו מודעים לכך ולהשלכות ההרסניות שיש לעתים להליכי גירושין על המשפחה כולה. על כן אנו מתחייבים אחד בפני השני ובפני ילדנו לנהוג באחריות ובהתאם לרוח אמנה זו שנחתמה בינינו, גם אם יום אחד נחליט להיפרד, נזכור את רוח אמנה זו, נבחר להגיב ממקום ערכי ולהיעזר באנשי מקצוע מגשרים כדי להגיע להסכם והבנה המטיבים ביותר עבור משפחתנו.

  משפחה משגשגת

אנחנו מאמינים כי לכל אחד מגיעה הזכות לשגשג, להצליח ולהתפתח באופן מדהים! לחיות מתוך כוונה ורצון של מימוש כל היכולות שלו, אנחנו מאמינים כי רק כך נוכל להיות כולנו יחד כמשפחה, מאושרים ולהשפיע טוב על העולם, אנחנו מתחייבים לעשות ככל שביכולתנו לאפשר ולתמוך בכל פרט במשפחתנו להצהיר ולממש את הטוב ביותר הקיים בו. מימוש עצמי מלא של יכולותינו היא הדרך שלנו לתרום לעולם טוב יותר! אנחנו מאמינים כי בניית משפחה היא בניית כלי משמעותי, כלי רוחני, המשפיע על כל המכלול של מי שאנחנו, ורוצים שהמשפחה שלנו תהיה כר פורה עבור השגשוג וההצלחה של כל אחד מהחברים בה, תהיה מקום בטוח ומאפשר, בו אפשר להתבטא בחופשיות ונעשה ככל שביכולותינו להתפתח, ללמוד, להבין ולהתחדש על מנת להצליח. למשפחה יש מקום מרכזי בתחושת האושר והביטחון שאנו חשים, אנחנו מתחייבים להיות נאמנים למשפחה שלנו ולהיות נאמנים וקשובים אחד לשני. 

מאמרים נוספים:

מתנה לשחרור

כל הורה שהילד שלו בצבא, מחכה בכיליון עיניים ליום השחרור, כל הורה שהילד שלו בצבא דואג לו, כל אחד מתמודד עם הדאגה באופן שונה.

קרא עוד »

מרחב מקודש

השאיפה ליופי והרמוניה היא שאיפה רוחנית במהותה, ככל שהרוחניות מתעצמת בעולם כך מתעצמת התודעה ליופי ואסתטיקה, ככל שגוברת המודעות לחלקים הרוחניים שבנו כך גוברת המודעות ולעיצוב על כל גווניו.

קרא עוד »

קורס לטיפול ביוצאי מערכת הביטחון נפגעי פוסט טראומה

במדינת ישראל, בעקבות ריבוי האירועים הביטחוניים, והקיום של צבא שהוא צבא העם המגן באופן פעיל על גבולות המדינה, מדינה שמוקפת אויבים, ללא הסדר מדיני כבר הרבה שנים, רבים המקרים של לחץ וטראומה בעקבות אירועים המוגדרים כאירועים ביטחוניים.

קרא עוד »

צופן הנשמה

המפה הרוחנית נותנת לך מידע על הרמה הנשמתית שלך, על התורשה הרוחנית ה D.N.A הייחודי רק לך, מה הפוטנציאל עימו באת לעולם בחיים אלה, מה עברת בחיים קודמים, איזו חוכמה וידע הבאת מחיים קודמים למימוש בחיים אלה

קרא עוד »

על יופי ואהבה

לפני 20 שנה, כשאושר נולדה, הרבה אנשים שאלו אותי האם היא מאומצת.
אני בהירה עם שיער שטני בהיר ועיניים ירוקות, והיא קיבלה גוון עור מעורב.
בקיצור נראתה תאילנדית, אף אחד לא האמין, שהיא שלי כשטיילתי איתה ברחוב..

קרא עוד »

מהי מפה רוחנית?

המפה הרוחנית נותנת לך מידע על הרמה הנשמתית שלך, על התורשה הרוחנית ה D.N.A הייחודי רק לך, מה הפוטנציאל עימו באת לעולם בחיים אלה, מה עברת בחיים קודמים, איזו חוכמה וידע הבאת מחיים קודמים למימוש בחיים אלה.

קרא עוד »

הסוד

מהו הסוד, מהו הנסתר בחיינו, הדבר הזה שקיים ואינו נראה, שאני מקשיב לו אני מצליח, אבל מי הוא, למי בעצם אני מקשיב, איך הוא נראה, מהי המציאות בתוכה אני מתקיים, בה רב הנסתר על הגלוי מהו טבעה ומה אופייה וכיצד הכי נכון בשבילי להתנהל בתוכה.

קרא עוד »

הכתר קורס יסוד בתקשורת אור

קורס קצר בן תשעה מפגשים, בו נלמדות טכניקות של דימיון מודרך בהיבט רוחני. ללא צורך בניסיון או ידע מוקדמים, בקורס נלמד תרגילים פשוטים וקלים, ובעיקר מהנים ומרוממים, באווירה בטוחה ונעימה, שיתורגלו במהלך השבוע בבית. הקורס יכול להתקיים באופן פרטני או בקבוצה.

קרא עוד »

נשמה

מתי בפעם האחרונה שאל אותך איש מקצוע ” מה שלום הנשמה שלך?” רופא, או אולי מטפל?, או פסיכולוג? האם מורה או גננת או מדריך התייחסו לנשמה של הילד שלך?

קרא עוד »

איים בזרם

כל קיץ מביא אתו את האתגר שלו, לפעמים זה לחץ כספי שלא מאפשר לנו לקחת את ה-הכל כלול ביוון או אילת של כל שנה בחופש הגדול, לפעמים זה לחץ בעבודה לפעמים זה מה לעשות עם הילדים או עם אחד מהם שמאתגר במיוחד או סמסטר קיץ שהיית חייבת לקחת כדי להשלים את התואר.

קרא עוד »

חזרה לאזרחות

הטראומה כפי שכבר הזכרתי במאמרים קודמים היא מצב בו מתקיים איום על הקיום הנפשי רגשי או הפיזי של האדם, החוויה הטראומטית היא סובייקטיבית

קרא עוד »

ברית אהבה

כמו האיחוד הקדוש בין הנקבי לזכרי בעולמינו, המתקיים באהבה, מדי יום, כבר אלפי שנים, ומשפיע אהבת עולם על השדה המאוחד בו אנו מתקיימים, המפרה ומרבה ברמה הרוחנית והגשמית ומשפיע איזון ויופי והרמוניה בעולם

קרא עוד »

רפואה מהקבלה

כאשר אנחנו מחפשים דרכים לריפוי הנפש והגוף אנחנו מחפשים את הטיפול המתאים לנו. אחת מדרכי הטיפול היא על-ידי רפואה

קרא עוד »

הפגת כאב נפשי

אם אתם סובלים מכאב רגשי ופנימי אשר מעיק עליכם ופוגע באיכות החיים שלכם בצורה משמעותית, כדאי לכם להתחיל בתהליך

קרא עוד »

חיי בריאות

חולמים על חיים בריאים יותר? רוצים לחיות בשלווה עם עצמכם והסביבה? זה הזמן להכיר את הטיפולים הטובים ביותר שיובילו

קרא עוד »

טיפול בסטרס

סטרס הוא אחד הגורמים לתחלואה הנפוצים ביותר בעולם המערבי. סטרס יכול לגרום ללחץ דם גבוה, להתמוטטות עצבים, לכאבי ראש

קרא עוד »

טיפול ביוצאי צבא

סיימתם את השירות הצבאי שלכם ואתם חווים קשיים באזרחות? קשיים ביציאה לאזרחות לאחר שירות צבאי יכולים להיגרם מסיבות שונות

קרא עוד »

איך לטפל בדיכאון

אחת המחלות הנפוצות ביותר בעולם המערבי היא דיכאון. להתמודדות עם דיכאון אין דרך אחת נכונה ולעיתים הטיפולים הקונבציונאליים אשר

קרא עוד »

הלומי קרב

במדינת ישראל לצערנו יש מספר גדול של הלומי קרב. המלחמות של מדינת ישראל נגד שכנותיה והמבצעים אשר בוצעו בגבולות

קרא עוד »

התפתחות אישית

המושג התפתחות אישית מתייחסת לכל אחת ואחד המעוניינים לקדם את עצמם בפעולות שהם מבצעים ביום יום. הפעולות יכולות

קרא עוד »

יום הגיוס

ביום שהבן שלי התגייס כתבתי קורס שלם, התחלתי להרגיש לחץ בחזה, והבנתי שאני צריכה לשחרר, התיישבתי על המחשב, והתחלתי

קרא עוד »

סופש”ים

במהלך השירות הצבאי הקרבי, למשך שלוש שנים, ולפעמים יותר, החיילים מגיעים לסופי שבוע לבית ההורים, ובדרך כלל, מחפשים את

קרא עוד »

סודות הלחץ החברתי

מה שתעשיית התקשורת המסחרית לא רוצה שתדעי! תחום הפסיכולוגיה של השיווק, הינו כאמור אחד התחומים הנלמדים יותר, מכיוון שתוצאות

קרא עוד »

מהי הצלחה?

מה את עושה כשאת מצליחה? האם את: חוגגת? מחכה שיחגגו לך, ממשיכה הלאה לאתגר הבא? (רמז, זה לא בריא)

קרא עוד »

הכתר

“הכתר” הוא מרכז ההשפעה המחבר את הגוף לנשמה, בספר נלמדת שיטה להתהוות הכתר ובכך אנו נולדים מחדש אל תוך

קרא עוד »