הכתר קורס יסוד בתקשורת אור

הכתר מרכז ההשפעה המחבר את הגוף לנשמה

הכתר קורס יסוד בתקשורת אור

קורס קצר בן תשעה מפגשים, בו נלמדות טכניקות של דימיון מודרך בהיבט רוחני. ללא צורך בניסיון או ידע מוקדמים, בקורס נלמד תרגילים פשוטים וקלים, ובעיקר מהנים ומרוממים, באווירה בטוחה ונעימה, שיתורגלו במהלך השבוע בבית. הקורס יכול להתקיים באופן פרטני או בקבוצה.

התלמידים שעברו את הקורס, מדווחים על שינוי בתפיסה העצמית, תובנות משנות חיים, איזון אנרגטי ופיזי, “אני מגיב למציאות ממקום אחר”, “בעקבות הקורס התחברתי למרכז פנימי שנוסך בי תחושת יציבות וביטחון”, “שמתי לב שבעקבות התרגול המחשבות והתחושות שלי הפכו לחיוביות ושמחות יותר”, “היחסים במשפחה שלי הפכו לטובים יותר, יש תחושה של הרמוניה פתיחות ואיזון”. “חיכיתי כל השבוע ליום של הקורס, הפתעתי את עצמי”, “אני בעצמי מנחת קבוצות ו”ההחזקה” (holding) של המנחה רונית לב ארי את הקבוצה גרמה לי לחוש מוגנת ומוכלת ולאפשר לי התפתחות אישית” חלק מהתלמידים בוחרים להמשיך לקורסים או שלבי למידה נוספים, בהם דווח על שינויים עמוקים ועוצמתיים “אני מרגישה שאני פועלת מתוך הלב ממקום חדש”, “אני מרגיש הרבה יותר מחובר לעצמי, פעילויות ואנשים שהייתי מחובר אליהם בעבר כבר לא מדברים אלי, אני מחפש איכות פנימית”.

השילוב בין הידע המקצועי ועשרים וחמש שנות ניסיון, לתרגול הרוחני, אותו יצרתי, מאפשרים ריפוי המטהר את הנפש ומתעל את כוחותיה לטיפול במצב הפוסט טראומתי, ללא צורך בעיסוק בתכנים בעקבותיהם נוצרה הבעיה.

ההנחיה מאפשרת ריפוי המכבד את האדם, מאמין בכוחותיו וביכולתו (שלו ושל אלהים) להשיב את המערכת הפיזית והאנרגטית, הנקראת גם רוחנית, לאיזון, למצב בו מתקיימים ריפוי והתפתחות תמידיים.

“פוסט טראומה” ו”רגשות כלואים” הם שמות למצבים דומים בהם מתקיים מעין “קצר” או מערכת “קצרים” במוח, המהווים מעין “צביר אנרגטי” החוסם ומפריע לזרימה של פעילות החשמלית כימית של המוח, כך שהאדם הסובל מהם, חש בהתנהגות, בתחושות ובמחשבות, שונה מהמציאות שהייתה לפני האירוע, זה יכול להיות בתגובות לא מותאמות לסיטואציה, בהפרעות בשינה, בתחושות של פחד במצבים מסוימים, בהימנעות ממצבים חברתיים או אחרים, בתמונות “קופצות” או זיכרונות תחושתיים אחרים ה”מעלים” בחזרה את האירוע כמו רעש, ריח, מקום וכולי..

הטראומה היא מצב בו אנו חווים איום על החיים הפיזיים ו/או הרגשיים שלנו, “רגשות כלואים” הם תוצאה של עומס רגשי ונפשי מתמשך ו/או אירוע בעל עוצמות רגשיות קשות מנשוא, כמו תהליך גירושין, אלימות במשפחה, פגיעות מיניות או אחרות, או תגובות של מנהלים ו/או מפקדים בצבא, לעומס המתמשך. התוצאה המתקבלת היא דומה, ישנה הפרעה בתפקוד היומיומי, קושי לתפקד במערכות יחסים, ולעיתים תחלואה נלווית ש”כביכול” אין קשר בינה ובין האירועים.

אם אתם מרגישים שהדברים נוגעים אליכם, תוכלו לפנות, לקבלת פרטים נוספים והרשמה, מקומות עבודה וחברות המעוניינות להשקיע ולהעשיר את עובדיהן יוכלו להתקבל כקבוצה.

מאמרים נוספים:

מתנה לשחרור

כל הורה שהילד שלו בצבא, מחכה בכיליון עיניים ליום השחרור, כל הורה שהילד שלו בצבא דואג לו, כל אחד מתמודד עם הדאגה באופן שונה.

קרא עוד »

מרחב מקודש

השאיפה ליופי והרמוניה היא שאיפה רוחנית במהותה, ככל שהרוחניות מתעצמת בעולם כך מתעצמת התודעה ליופי ואסתטיקה, ככל שגוברת המודעות לחלקים הרוחניים שבנו כך גוברת המודעות ולעיצוב על כל גווניו.

קרא עוד »

קורס לטיפול ביוצאי מערכת הביטחון נפגעי פוסט טראומה

במדינת ישראל, בעקבות ריבוי האירועים הביטחוניים, והקיום של צבא שהוא צבא העם המגן באופן פעיל על גבולות המדינה, מדינה שמוקפת אויבים, ללא הסדר מדיני כבר הרבה שנים, רבים המקרים של לחץ וטראומה בעקבות אירועים המוגדרים כאירועים ביטחוניים.

קרא עוד »

צופן הנשמה

המפה הרוחנית נותנת לך מידע על הרמה הנשמתית שלך, על התורשה הרוחנית ה D.N.A הייחודי רק לך, מה הפוטנציאל עימו באת לעולם בחיים אלה, מה עברת בחיים קודמים, איזו חוכמה וידע הבאת מחיים קודמים למימוש בחיים אלה

קרא עוד »

על יופי ואהבה

לפני 20 שנה, כשאושר נולדה, הרבה אנשים שאלו אותי האם היא מאומצת.
אני בהירה עם שיער שטני בהיר ועיניים ירוקות, והיא קיבלה גוון עור מעורב.
בקיצור נראתה תאילנדית, אף אחד לא האמין, שהיא שלי כשטיילתי איתה ברחוב..

קרא עוד »

מהי מפה רוחנית?

המפה הרוחנית נותנת לך מידע על הרמה הנשמתית שלך, על התורשה הרוחנית ה D.N.A הייחודי רק לך, מה הפוטנציאל עימו באת לעולם בחיים אלה, מה עברת בחיים קודמים, איזו חוכמה וידע הבאת מחיים קודמים למימוש בחיים אלה.

קרא עוד »

הסוד

מהו הסוד, מהו הנסתר בחיינו, הדבר הזה שקיים ואינו נראה, שאני מקשיב לו אני מצליח, אבל מי הוא, למי בעצם אני מקשיב, איך הוא נראה, מהי המציאות בתוכה אני מתקיים, בה רב הנסתר על הגלוי מהו טבעה ומה אופייה וכיצד הכי נכון בשבילי להתנהל בתוכה.

קרא עוד »

הכתר קורס יסוד בתקשורת אור

קורס קצר בן תשעה מפגשים, בו נלמדות טכניקות של דימיון מודרך בהיבט רוחני. ללא צורך בניסיון או ידע מוקדמים, בקורס נלמד תרגילים פשוטים וקלים, ובעיקר מהנים ומרוממים, באווירה בטוחה ונעימה, שיתורגלו במהלך השבוע בבית. הקורס יכול להתקיים באופן פרטני או בקבוצה.

קרא עוד »

נשמה

מתי בפעם האחרונה שאל אותך איש מקצוע ” מה שלום הנשמה שלך?” רופא, או אולי מטפל?, או פסיכולוג? האם מורה או גננת או מדריך התייחסו לנשמה של הילד שלך?

קרא עוד »

איים בזרם

כל קיץ מביא אתו את האתגר שלו, לפעמים זה לחץ כספי שלא מאפשר לנו לקחת את ה-הכל כלול ביוון או אילת של כל שנה בחופש הגדול, לפעמים זה לחץ בעבודה לפעמים זה מה לעשות עם הילדים או עם אחד מהם שמאתגר במיוחד או סמסטר קיץ שהיית חייבת לקחת כדי להשלים את התואר.

קרא עוד »

חזרה לאזרחות

הטראומה כפי שכבר הזכרתי במאמרים קודמים היא מצב בו מתקיים איום על הקיום הנפשי רגשי או הפיזי של האדם, החוויה הטראומטית היא סובייקטיבית

קרא עוד »

ברית אהבה

כמו האיחוד הקדוש בין הנקבי לזכרי בעולמינו, המתקיים באהבה, מדי יום, כבר אלפי שנים, ומשפיע אהבת עולם על השדה המאוחד בו אנו מתקיימים, המפרה ומרבה ברמה הרוחנית והגשמית ומשפיע איזון ויופי והרמוניה בעולם

קרא עוד »

רפואה מהקבלה

כאשר אנחנו מחפשים דרכים לריפוי הנפש והגוף אנחנו מחפשים את הטיפול המתאים לנו. אחת מדרכי הטיפול היא על-ידי רפואה

קרא עוד »

הפגת כאב נפשי

אם אתם סובלים מכאב רגשי ופנימי אשר מעיק עליכם ופוגע באיכות החיים שלכם בצורה משמעותית, כדאי לכם להתחיל בתהליך

קרא עוד »

חיי בריאות

חולמים על חיים בריאים יותר? רוצים לחיות בשלווה עם עצמכם והסביבה? זה הזמן להכיר את הטיפולים הטובים ביותר שיובילו

קרא עוד »

טיפול בסטרס

סטרס הוא אחד הגורמים לתחלואה הנפוצים ביותר בעולם המערבי. סטרס יכול לגרום ללחץ דם גבוה, להתמוטטות עצבים, לכאבי ראש

קרא עוד »

טיפול ביוצאי צבא

סיימתם את השירות הצבאי שלכם ואתם חווים קשיים באזרחות? קשיים ביציאה לאזרחות לאחר שירות צבאי יכולים להיגרם מסיבות שונות

קרא עוד »

איך לטפל בדיכאון

אחת המחלות הנפוצות ביותר בעולם המערבי היא דיכאון. להתמודדות עם דיכאון אין דרך אחת נכונה ולעיתים הטיפולים הקונבציונאליים אשר

קרא עוד »

הלומי קרב

במדינת ישראל לצערנו יש מספר גדול של הלומי קרב. המלחמות של מדינת ישראל נגד שכנותיה והמבצעים אשר בוצעו בגבולות

קרא עוד »

התפתחות אישית

המושג התפתחות אישית מתייחסת לכל אחת ואחד המעוניינים לקדם את עצמם בפעולות שהם מבצעים ביום יום. הפעולות יכולות

קרא עוד »

יום הגיוס

ביום שהבן שלי התגייס כתבתי קורס שלם, התחלתי להרגיש לחץ בחזה, והבנתי שאני צריכה לשחרר, התיישבתי על המחשב, והתחלתי

קרא עוד »

סופש”ים

במהלך השירות הצבאי הקרבי, למשך שלוש שנים, ולפעמים יותר, החיילים מגיעים לסופי שבוע לבית ההורים, ובדרך כלל, מחפשים את

קרא עוד »

סודות הלחץ החברתי

מה שתעשיית התקשורת המסחרית לא רוצה שתדעי! תחום הפסיכולוגיה של השיווק, הינו כאמור אחד התחומים הנלמדים יותר, מכיוון שתוצאות

קרא עוד »

מהי הצלחה?

מה את עושה כשאת מצליחה? האם את: חוגגת? מחכה שיחגגו לך, ממשיכה הלאה לאתגר הבא? (רמז, זה לא בריא)

קרא עוד »

הכתר

“הכתר” הוא מרכז ההשפעה המחבר את הגוף לנשמה, בספר נלמדת שיטה להתהוות הכתר ובכך אנו נולדים מחדש אל תוך

קרא עוד »