טיפול בפוסט טראומה

הכתר מרכז ההשפעה המחבר את הגוף לנשמה

טיפול בפוסט טראומה

כאשר אנו פונים לטיפול בפוסט טראומה, אנחנו למעשה מחפשים דרך להתמודד עם חוויות שליליות מהעבר. האירועים שהתרחשו בעבר במקרים רבים אינם זכורים במלואם לסובלים מפוסט טרואמה ויש צורך להתעמק בהם על מנת להגיע לסיבות האמיתיות לקשיים שהאדם חווה בהווה. פוסט טראומה קשורה לעבר אך היא בהחלט משפיעה על ההווה ועל העתיד של מי שסובל מהתופעה הזו. 
 
טיפול PTSD בקליניקה פרטית
 
הפרעת דחק פוסט טראומתית (PTSD) היא הפרעה נפשית אשר מופיעה בסיטואציות שונות ביום יום. אם זה פלאשבקים, סיוטים בלילה ואם זה חרדות מרעשים או פעולות מסויימות של הסביבה, פוסט טראומה היא אכן הפרעה נפשית חמורה אשר פוגעת בשיגרה של הסובל ממנה. ישנם דרכים לטפל בפוסט טראומה אך אין טיפול PTSD המעניק ריפוי מוחלט מההפרעה. התרופות הקיימות היום אינן מיועדות להפרעת פוסט טראומה אלא למקרים של חרדה או מקרים של דיכאון ואלה הן התרופות המוצעות היום על-ידי הפסיכיאטרים. 
 
קביעת תור לטיפול ב-PTSD
 
היום ניתן להגיע לטיפול ב-PTSD המתמקד בנשמה של המטופל ומתעמק באירועים אשר גרמו ל-PTSD. הטיפול ניתן על-ידי מטפלות מקצועיות בעלות ניסיון בטיפולים רוחניים לנשמה למטופלים הסובלים מדיכאון וחרדות. באמצעות טיפולים המתקדמים ברוחניות של האדם וטיפול וריפוי הנשמה שלו, ניתן להגיע לשלווה פנימית וטיהור אנרגטי שיביא למטופל הקלה מהקשיים שהוא עובר ביום יום.  
 
טיפול במשבר עם מטפלות מקצועיות
 
אם חוויתם משבר בעבר או חווים משבר בהווה אשר פוגע באורח החיים שלכם, אין סיבה שתמשיכו לסבול! קליניקת ‘הכתר’ מאפשרת לכם לקבל טיפול בפוסט טראומה, דיכאון, חרדות ומשברים על-ידי מטפלות מנוסות ומקצועיות. טיפול במשבר בקליניקת ‘הכתר’ מעניק לכם כלים חיוניים להתמודדות עם המשבר ביום יום. את הכלים תוכלו ליישם לאחר הטיפול ולשפר את אורח החיים שלכם. 
 
טיפול בפוסט טראומה בקליניקת ‘הכתר’
 
קליניקת ‘הכתר’ מציעה לכם להגיע לטיפול ראשוני על מנת לבחון את ההשפעה של הטיפול עליכם. ברגע שתראו שהטיפול בקליניקת ‘הכתר’ מסייע לכם להפחית את הלחץ, להפחית את החרדה, ולטפל בדיכאון והכאב הנפשי ממנו אתם סובלים, תוכלו להזמין סדרת טיפולים אשר ילוו אתכם בחודשים הבאים עד להגעה לשיגרה בריאה יותר, רגועה נפשית ומלאת שלווה פנימית ורוחנית. 

מאמרים נוספים:

מתנה לשחרור

כל הורה שהילד שלו בצבא, מחכה בכיליון עיניים ליום השחרור, כל הורה שהילד שלו בצבא דואג לו, כל אחד מתמודד עם הדאגה באופן שונה.

קרא עוד »

מרחב מקודש

השאיפה ליופי והרמוניה היא שאיפה רוחנית במהותה, ככל שהרוחניות מתעצמת בעולם כך מתעצמת התודעה ליופי ואסתטיקה, ככל שגוברת המודעות לחלקים הרוחניים שבנו כך גוברת המודעות ולעיצוב על כל גווניו.

קרא עוד »

קורס לטיפול ביוצאי מערכת הביטחון נפגעי פוסט טראומה

במדינת ישראל, בעקבות ריבוי האירועים הביטחוניים, והקיום של צבא שהוא צבא העם המגן באופן פעיל על גבולות המדינה, מדינה שמוקפת אויבים, ללא הסדר מדיני כבר הרבה שנים, רבים המקרים של לחץ וטראומה בעקבות אירועים המוגדרים כאירועים ביטחוניים.

קרא עוד »

צופן הנשמה

המפה הרוחנית נותנת לך מידע על הרמה הנשמתית שלך, על התורשה הרוחנית ה D.N.A הייחודי רק לך, מה הפוטנציאל עימו באת לעולם בחיים אלה, מה עברת בחיים קודמים, איזו חוכמה וידע הבאת מחיים קודמים למימוש בחיים אלה

קרא עוד »

על יופי ואהבה

לפני 20 שנה, כשאושר נולדה, הרבה אנשים שאלו אותי האם היא מאומצת.
אני בהירה עם שיער שטני בהיר ועיניים ירוקות, והיא קיבלה גוון עור מעורב.
בקיצור נראתה תאילנדית, אף אחד לא האמין, שהיא שלי כשטיילתי איתה ברחוב..

קרא עוד »

מהי מפה רוחנית?

המפה הרוחנית נותנת לך מידע על הרמה הנשמתית שלך, על התורשה הרוחנית ה D.N.A הייחודי רק לך, מה הפוטנציאל עימו באת לעולם בחיים אלה, מה עברת בחיים קודמים, איזו חוכמה וידע הבאת מחיים קודמים למימוש בחיים אלה.

קרא עוד »

הסוד

מהו הסוד, מהו הנסתר בחיינו, הדבר הזה שקיים ואינו נראה, שאני מקשיב לו אני מצליח, אבל מי הוא, למי בעצם אני מקשיב, איך הוא נראה, מהי המציאות בתוכה אני מתקיים, בה רב הנסתר על הגלוי מהו טבעה ומה אופייה וכיצד הכי נכון בשבילי להתנהל בתוכה.

קרא עוד »

הכתר קורס יסוד בתקשורת אור

קורס קצר בן תשעה מפגשים, בו נלמדות טכניקות של דימיון מודרך בהיבט רוחני. ללא צורך בניסיון או ידע מוקדמים, בקורס נלמד תרגילים פשוטים וקלים, ובעיקר מהנים ומרוממים, באווירה בטוחה ונעימה, שיתורגלו במהלך השבוע בבית. הקורס יכול להתקיים באופן פרטני או בקבוצה.

קרא עוד »

נשמה

מתי בפעם האחרונה שאל אותך איש מקצוע ” מה שלום הנשמה שלך?” רופא, או אולי מטפל?, או פסיכולוג? האם מורה או גננת או מדריך התייחסו לנשמה של הילד שלך?

קרא עוד »

איים בזרם

כל קיץ מביא אתו את האתגר שלו, לפעמים זה לחץ כספי שלא מאפשר לנו לקחת את ה-הכל כלול ביוון או אילת של כל שנה בחופש הגדול, לפעמים זה לחץ בעבודה לפעמים זה מה לעשות עם הילדים או עם אחד מהם שמאתגר במיוחד או סמסטר קיץ שהיית חייבת לקחת כדי להשלים את התואר.

קרא עוד »

חזרה לאזרחות

הטראומה כפי שכבר הזכרתי במאמרים קודמים היא מצב בו מתקיים איום על הקיום הנפשי רגשי או הפיזי של האדם, החוויה הטראומטית היא סובייקטיבית

קרא עוד »

ברית אהבה

כמו האיחוד הקדוש בין הנקבי לזכרי בעולמינו, המתקיים באהבה, מדי יום, כבר אלפי שנים, ומשפיע אהבת עולם על השדה המאוחד בו אנו מתקיימים, המפרה ומרבה ברמה הרוחנית והגשמית ומשפיע איזון ויופי והרמוניה בעולם

קרא עוד »

רפואה מהקבלה

כאשר אנחנו מחפשים דרכים לריפוי הנפש והגוף אנחנו מחפשים את הטיפול המתאים לנו. אחת מדרכי הטיפול היא על-ידי רפואה

קרא עוד »

הפגת כאב נפשי

אם אתם סובלים מכאב רגשי ופנימי אשר מעיק עליכם ופוגע באיכות החיים שלכם בצורה משמעותית, כדאי לכם להתחיל בתהליך

קרא עוד »

חיי בריאות

חולמים על חיים בריאים יותר? רוצים לחיות בשלווה עם עצמכם והסביבה? זה הזמן להכיר את הטיפולים הטובים ביותר שיובילו

קרא עוד »

טיפול בסטרס

סטרס הוא אחד הגורמים לתחלואה הנפוצים ביותר בעולם המערבי. סטרס יכול לגרום ללחץ דם גבוה, להתמוטטות עצבים, לכאבי ראש

קרא עוד »

טיפול ביוצאי צבא

סיימתם את השירות הצבאי שלכם ואתם חווים קשיים באזרחות? קשיים ביציאה לאזרחות לאחר שירות צבאי יכולים להיגרם מסיבות שונות

קרא עוד »

איך לטפל בדיכאון

אחת המחלות הנפוצות ביותר בעולם המערבי היא דיכאון. להתמודדות עם דיכאון אין דרך אחת נכונה ולעיתים הטיפולים הקונבציונאליים אשר

קרא עוד »

הלומי קרב

במדינת ישראל לצערנו יש מספר גדול של הלומי קרב. המלחמות של מדינת ישראל נגד שכנותיה והמבצעים אשר בוצעו בגבולות

קרא עוד »

התפתחות אישית

המושג התפתחות אישית מתייחסת לכל אחת ואחד המעוניינים לקדם את עצמם בפעולות שהם מבצעים ביום יום. הפעולות יכולות

קרא עוד »

יום הגיוס

ביום שהבן שלי התגייס כתבתי קורס שלם, התחלתי להרגיש לחץ בחזה, והבנתי שאני צריכה לשחרר, התיישבתי על המחשב, והתחלתי

קרא עוד »

סופש”ים

במהלך השירות הצבאי הקרבי, למשך שלוש שנים, ולפעמים יותר, החיילים מגיעים לסופי שבוע לבית ההורים, ובדרך כלל, מחפשים את

קרא עוד »

סודות הלחץ החברתי

מה שתעשיית התקשורת המסחרית לא רוצה שתדעי! תחום הפסיכולוגיה של השיווק, הינו כאמור אחד התחומים הנלמדים יותר, מכיוון שתוצאות

קרא עוד »

מהי הצלחה?

מה את עושה כשאת מצליחה? האם את: חוגגת? מחכה שיחגגו לך, ממשיכה הלאה לאתגר הבא? (רמז, זה לא בריא)

קרא עוד »

הכתר

“הכתר” הוא מרכז ההשפעה המחבר את הגוף לנשמה, בספר נלמדת שיטה להתהוות הכתר ובכך אנו נולדים מחדש אל תוך

קרא עוד »