מהי מפה רוחנית?

הכתר מרכז ההשפעה המחבר את הגוף לנשמה

מהי מפה רוחנית?

המפה הרוחנית נותנת לך מידע על הרמה הנשמתית שלך, על התורשה הרוחנית ה D.N.A  הייחודי רק לך, מה הפוטנציאל עימו באת לעולם בחיים אלה, מה עברת בחיים קודמים, איזו חוכמה וידע הבאת מחיים קודמים למימוש בחיים אלה. מהי ההגשמה שלך בחיים אלה, מה הייעוד שלך וכיצד אתה מגשים אותו, מה אפשרויות התעסוקה והלימודים שיהלמו ויתאימו לך ויגרמו לך אושר מידע על עתידים אפשריים עבורך בשנה הבאה ובשנים הבאות.

לכל אדם נשמה יחודית, מבנה אור המהווה את מי שהוא, לכל אדם תכונות איכויות ומהות שנבראו באהבה עבורו, כאשר אנחנו מגיעים לעולם, במהלך הצמיחה וההתבגרות שלנו אנחנו שוכחים פעמים רבות מי אנחנו ומדוע הגענו לכאן? בעקבות זאת עולים בנו תחושות של ריקנות, שחסר לנו משהו, החיים ומהלכם מכבידים עלינו ואיננו יודעים אפילו להסביר זאת. 

באמצעות המפה נעשה “תיקון” חיבור של הנשמה לעולמות עליונים, שמאפשר זרימה מתמדת של אור ומאפשר לך להתחיל לחיות באיזון מתוך שמחה ובשפע.

בסיום המפה ניתן מסרים רוחניים הנמסרים על ידי מדריכי אור מאחוות האור הלבן ותרגול רוחני המורכב ממדיטציות של שמות מלאכים המחוברים אל נשמתך.

מהם הקודים הרוחניים המרכיבים את הנשמה שלך?

המידע מתקבל מתוך תאריך הלידה העברי שלך ותמונת סלפי, האותיות העבריות הן כתמונות כסמלים מקודשים המעבירים מידע אל מח הנשמה, מקום רוחני המפעיל את הקוד, ומשפיע אותו על מציאות חייך לכל אדם צירופים ייחודיים בהתאם לנתוני הלידה שלו, המפה הרוחנית חושפת את המורשת הרוחנית, את הד.נ.א של הנשמה שלך

ונותנת לך הנחיות מדויקות כיצד ומתי לתרגל את הצפנים של הנשמה על מנת לשחרר את העוצמה הטמונה וזורמת אלייך.

 

צירופי האותיות הן קודים המסתירים ונושאים עימם מידע ומשמעות, הפעלת הקוד בזמן ובאופן הנכון תשפיע על המציאות הרוחנית, על הנשמה שלך.

הקודים יוצרים תמונות של גיאומטריה מקודשת, מבני אור של מלאכי השרת וישויות אור כאשר אתה משתמש בקוד באופן הנכון אתה מפעיל השפעה של מלאכים אתה קורא ומושך אותם אל מציאות חייך.

הקודים הם צירופי אותיות המרכיבים את הנשמה ואת העולם, לכן כאשר אתה מזמן אותם לחייך אתה משפיע גם על המציאות הסובבת אותך וגם על מציאות העולם כולו.

כך תוכל לממש את הפוטנציאל הטמון בך, להשפיע שפע ברכה שמחה מחשבות חיוביות איזון הגשמה אל תוך חייך ואל חיי האהובים שלך.

כיצד ניתן להסתכל על החיים מתוך שמחה ובריאות הנפש, ללא שיפוטיות ללא ביקורת, ללא אילוצים חברתיים, הבנת מהלך חייך עד כה מתוך ראייה של מסע הנשמה שלך בעולם משחרר אותך באופן מיידי מכל תיוג וסטיגמה שהפנמת, ההסתכלות “מלמעלה” תראה לך את מציאות חייך באופן שונה, ותכוון אותך למציאות חדשה להתהוות אל תוך הנשמה שלך.

עם התחלת התרגול של הפעלת הקודים על ידי מדיטציות והתרגול הרוחני הנוסף, במידת הצורך, באופן הדרגתי תתחיל להשתחרר מכל המעכב אותך ברמת הנפש, התרגול מטהר ומנקה את הנפש מרגשות כלואים, מחוויות פוסט טראומטיות מעומס בתת מודע ללא צורך לעסוק בתוכן או בסיפור של אותן חוויות שוב ושוב.

הפעלת הצופן של הנשמה נותנת לנשמה שלך את ההובלה מחברת אותך בתקשורת אור עם חלקי הנשמה המתקיימים בעולמות עליונים.                  

הפעלת הצופן של הנשמה מאפשרת לך לדייק את העשייה שלך להגשים את הייעוד שלך להרגיש בזמן ובמקום הנכונים לך.

הפעלת הצופן של הנשמה מחברת אותך לזרימה למעיין נובע של יצירה.

מאמרים נוספים:

מתנה לשחרור

כל הורה שהילד שלו בצבא, מחכה בכיליון עיניים ליום השחרור, כל הורה שהילד שלו בצבא דואג לו, כל אחד מתמודד עם הדאגה באופן שונה.

קרא עוד »

מרחב מקודש

השאיפה ליופי והרמוניה היא שאיפה רוחנית במהותה, ככל שהרוחניות מתעצמת בעולם כך מתעצמת התודעה ליופי ואסתטיקה, ככל שגוברת המודעות לחלקים הרוחניים שבנו כך גוברת המודעות ולעיצוב על כל גווניו.

קרא עוד »

קורס לטיפול ביוצאי מערכת הביטחון נפגעי פוסט טראומה

במדינת ישראל, בעקבות ריבוי האירועים הביטחוניים, והקיום של צבא שהוא צבא העם המגן באופן פעיל על גבולות המדינה, מדינה שמוקפת אויבים, ללא הסדר מדיני כבר הרבה שנים, רבים המקרים של לחץ וטראומה בעקבות אירועים המוגדרים כאירועים ביטחוניים.

קרא עוד »

צופן הנשמה

המפה הרוחנית נותנת לך מידע על הרמה הנשמתית שלך, על התורשה הרוחנית ה D.N.A הייחודי רק לך, מה הפוטנציאל עימו באת לעולם בחיים אלה, מה עברת בחיים קודמים, איזו חוכמה וידע הבאת מחיים קודמים למימוש בחיים אלה

קרא עוד »

על יופי ואהבה

לפני 20 שנה, כשאושר נולדה, הרבה אנשים שאלו אותי האם היא מאומצת.
אני בהירה עם שיער שטני בהיר ועיניים ירוקות, והיא קיבלה גוון עור מעורב.
בקיצור נראתה תאילנדית, אף אחד לא האמין, שהיא שלי כשטיילתי איתה ברחוב..

קרא עוד »

מהי מפה רוחנית?

המפה הרוחנית נותנת לך מידע על הרמה הנשמתית שלך, על התורשה הרוחנית ה D.N.A הייחודי רק לך, מה הפוטנציאל עימו באת לעולם בחיים אלה, מה עברת בחיים קודמים, איזו חוכמה וידע הבאת מחיים קודמים למימוש בחיים אלה.

קרא עוד »

הסוד

מהו הסוד, מהו הנסתר בחיינו, הדבר הזה שקיים ואינו נראה, שאני מקשיב לו אני מצליח, אבל מי הוא, למי בעצם אני מקשיב, איך הוא נראה, מהי המציאות בתוכה אני מתקיים, בה רב הנסתר על הגלוי מהו טבעה ומה אופייה וכיצד הכי נכון בשבילי להתנהל בתוכה.

קרא עוד »

הכתר קורס יסוד בתקשורת אור

קורס קצר בן תשעה מפגשים, בו נלמדות טכניקות של דימיון מודרך בהיבט רוחני. ללא צורך בניסיון או ידע מוקדמים, בקורס נלמד תרגילים פשוטים וקלים, ובעיקר מהנים ומרוממים, באווירה בטוחה ונעימה, שיתורגלו במהלך השבוע בבית. הקורס יכול להתקיים באופן פרטני או בקבוצה.

קרא עוד »

נשמה

מתי בפעם האחרונה שאל אותך איש מקצוע ” מה שלום הנשמה שלך?” רופא, או אולי מטפל?, או פסיכולוג? האם מורה או גננת או מדריך התייחסו לנשמה של הילד שלך?

קרא עוד »

איים בזרם

כל קיץ מביא אתו את האתגר שלו, לפעמים זה לחץ כספי שלא מאפשר לנו לקחת את ה-הכל כלול ביוון או אילת של כל שנה בחופש הגדול, לפעמים זה לחץ בעבודה לפעמים זה מה לעשות עם הילדים או עם אחד מהם שמאתגר במיוחד או סמסטר קיץ שהיית חייבת לקחת כדי להשלים את התואר.

קרא עוד »

חזרה לאזרחות

הטראומה כפי שכבר הזכרתי במאמרים קודמים היא מצב בו מתקיים איום על הקיום הנפשי רגשי או הפיזי של האדם, החוויה הטראומטית היא סובייקטיבית

קרא עוד »

ברית אהבה

כמו האיחוד הקדוש בין הנקבי לזכרי בעולמינו, המתקיים באהבה, מדי יום, כבר אלפי שנים, ומשפיע אהבת עולם על השדה המאוחד בו אנו מתקיימים, המפרה ומרבה ברמה הרוחנית והגשמית ומשפיע איזון ויופי והרמוניה בעולם

קרא עוד »

רפואה מהקבלה

כאשר אנחנו מחפשים דרכים לריפוי הנפש והגוף אנחנו מחפשים את הטיפול המתאים לנו. אחת מדרכי הטיפול היא על-ידי רפואה

קרא עוד »

הפגת כאב נפשי

אם אתם סובלים מכאב רגשי ופנימי אשר מעיק עליכם ופוגע באיכות החיים שלכם בצורה משמעותית, כדאי לכם להתחיל בתהליך

קרא עוד »

חיי בריאות

חולמים על חיים בריאים יותר? רוצים לחיות בשלווה עם עצמכם והסביבה? זה הזמן להכיר את הטיפולים הטובים ביותר שיובילו

קרא עוד »

טיפול בסטרס

סטרס הוא אחד הגורמים לתחלואה הנפוצים ביותר בעולם המערבי. סטרס יכול לגרום ללחץ דם גבוה, להתמוטטות עצבים, לכאבי ראש

קרא עוד »

טיפול ביוצאי צבא

סיימתם את השירות הצבאי שלכם ואתם חווים קשיים באזרחות? קשיים ביציאה לאזרחות לאחר שירות צבאי יכולים להיגרם מסיבות שונות

קרא עוד »

איך לטפל בדיכאון

אחת המחלות הנפוצות ביותר בעולם המערבי היא דיכאון. להתמודדות עם דיכאון אין דרך אחת נכונה ולעיתים הטיפולים הקונבציונאליים אשר

קרא עוד »

הלומי קרב

במדינת ישראל לצערנו יש מספר גדול של הלומי קרב. המלחמות של מדינת ישראל נגד שכנותיה והמבצעים אשר בוצעו בגבולות

קרא עוד »

התפתחות אישית

המושג התפתחות אישית מתייחסת לכל אחת ואחד המעוניינים לקדם את עצמם בפעולות שהם מבצעים ביום יום. הפעולות יכולות

קרא עוד »

יום הגיוס

ביום שהבן שלי התגייס כתבתי קורס שלם, התחלתי להרגיש לחץ בחזה, והבנתי שאני צריכה לשחרר, התיישבתי על המחשב, והתחלתי

קרא עוד »

סופש”ים

במהלך השירות הצבאי הקרבי, למשך שלוש שנים, ולפעמים יותר, החיילים מגיעים לסופי שבוע לבית ההורים, ובדרך כלל, מחפשים את

קרא עוד »

סודות הלחץ החברתי

מה שתעשיית התקשורת המסחרית לא רוצה שתדעי! תחום הפסיכולוגיה של השיווק, הינו כאמור אחד התחומים הנלמדים יותר, מכיוון שתוצאות

קרא עוד »

מהי הצלחה?

מה את עושה כשאת מצליחה? האם את: חוגגת? מחכה שיחגגו לך, ממשיכה הלאה לאתגר הבא? (רמז, זה לא בריא)

קרא עוד »

הכתר

“הכתר” הוא מרכז ההשפעה המחבר את הגוף לנשמה, בספר נלמדת שיטה להתהוות הכתר ובכך אנו נולדים מחדש אל תוך

קרא עוד »