מוצרי הכתר

טיפולים ולימודי תעודה​

מוצרי הכתר

טיפולים ולימודי תעודה​

טיפול לריפוי מצבי PTSD

בעזרת הידע החדש

שקיבלתי ניתן להפחית עד כדי להכחיד מצבים הנמצאים על הרצף של פוסט טראומה, בסדרת הטיפולים, המטופל לומד ומתרגל באופן קבוע תקשורת אור, שבאופן הדרגתי מפחיתה את הסימפטומים ההתנהגותיים רגשיים ומחשבתיים שנגרמים כתוצאה מהפוסט טראומה. בנוסף לסדרת הטיפולים, לתרגילים הנלמדים אותם מקבל המטופל לאחר הפגישה בקבצי אודיו אותם ניתן לשמוע מכל מכשיר על מנת לתרגל בבית, ותרגילים כתובים, המטופל מקבל ריפוי אור מעולמות עליונים, ותהליך של תיקון הנשמה וחיבור מחודש של מבנה אור הכתר. בניגוד לדרכי הטיפול הידועות לריפוי מצבי טראומה ודחק, דרך זו אינה עוסקת בתכנים של האירוע/ים הטראומתיים, ומחזקת ומאירה את האיכויות הנפשיות כך שבאופן מיידי ישנה הקלה ומתרחש שינוי בחיי היום יום ובמערכות היחסים במשפחה/עבודה/זוגיות..

לימודי הכשרת מטפלים​

הידע שקיבלתי

מציע דרך רוחנית לחיים משמעותיים, מספקים, מאושרים ושלווים יותר, הדרך מותאמת ללוח השנה העברי (לוח השנה הסינודי). הלימודים כוללים את מבנה הבריאה הרוחנית, מבנה העולמות, ומבנה הנשמה, התהליכים המקבילים בין העולמות וכיצד הם משפיעים על החיים בעולם הזה. אופן ההשפעה של האלוהות המאוחדת בעולם, וכיצד היא מגיעה אל הכתר. מבנה העיר השמיימית - שילה, וי"ב שערי השבטים הנפתחים מידי חודש ומשפיעים על העולמות, השמות, והקודים המשפיעים מידי חודש, תקשורת עם מלאכי החודש, וכיצד ניתן להעזר בהם לטיפול וריפוי בהתאם לזמן. תרגילי מדיטציה והדמיה לכל חודש, ועוד. במהלך הלימודים קיימת התמרה רוחנית הדרגתית, ונלמדים תכנים וטכניקות טיפוליים המתאימים לרמה הנשמתית.  שנה ראשונה היא למידה בלבד ושנה שניה למידה + התמחות מעשית בשנה השלישית התמחות קבוצתית.

קורס תקשורת אור

הכתר הוא מקום המפגש

בין הגוף לנשמה, בקורס נלמד את מבנה הכתר וכיצד לתקשר עם הנשמה, הקורס מכין ומנקה את הנפש, שהיא החלק של הנשמה שמהווה את הגוף. בכל מפגש נלמד סוגיות ונתרגל תקשורת אור בתכנים נפשיים, כמו ביטחון עצמי, תפיסת ההצלחה, סגירת מעגלים, ניקוי מעברים אנרגטיים, בניית הצהרה משותפת עם הנשמה, ופתיחת שערים להגשמה, כבר במהלך הקורס חווים התלמידים שינוי משמעותי ומטיב בחיים. ההתמרה הרוחנית היא תהליך שבו אנו לומדים לפעול נגד כוח המשיכה של עולם זה, ולחבר את מבנה האור שאנחנו, למבנה מאוחד השואף למעלה, ובכך אנחנו משפיעים שפע, בריאות, והצלחה, על החיים שלנו ועל הסביבה.

מפה רוחנית

לצורך הכנת המפה

תתבקש להעביר: סלפי עדכני, תאריך לידה מדויק כולל שעת לידה (במידה ויש לך) על מנת לקבוע את התאריך העברי המדויק, באמצעות תאריך הלידה אני מקבלת מידע אודות הנשמה שלך, את המידע תקבל כקובץ מודפס בצירוף תרגול רוחני מומלץ ושמות המלאכים המחוברים אלייך, המפה תוכל לשרת אותך לפחות 10 שנים קדימה,,בנוסף במידת הצורך אני מבצעת תיקון, ואם יש צורך נוסף טיפול אנרגטי ברשותך בלבד.

תיקון

התיקון במהותו

הוא חיבור של כל חלקי הנשמה   יחד ויצירת להבה ענקית של אור  בענווה רבה, בסיוע נשמות קדושות מעולמות עליונים, היה ואני רואה אירועים קשים אני מבקשת רשות בהיכלות עליונים לעשות תיקון ומבצעת אותו, אנשים שכבר פנו אליי, חוו שינויים משמעותיים ומטיבים בחיים שלהם, אם זה בזוגיות, בחיי המשפחה, בעסקים והכי חשוב בבריאות.

ריפוי מעולמות עליונים

הריפוי נעשה

באישור המטופל *בלבד* הריפוי הוא הורדת אור וישויות מרפאות מהיכלות עליונים, הריפוי מתחיל בחיבור של האדם לכל חלקי נשמתו, ונעשה מרחוק, במהלך הריפוי אני מעבירה לך אור מהבריאה, הגוף שלנו מורכב מחלקיקים והאור של הבריאה יודע את סוד הדברים, האור הוא תבוני, האור הוא שכל, האור ברא את העולם והוא יודע להחזיר את המערכת הפיזית להיות כפי שנבראה, בשלמותה. ומוציא את הדברים המזיקים/מיותרים.

מרחב מקודש

השאיפה להרמוניה ויופי היא שאיפה רוחנית, הכניסו לבית שלכם תמונות מקודשות ובהם מבני העולמות ומבנה אור הכתר, שהיה תלוי בבית המקדש, תליית התמונה בבית תכניס ברכה, הגנה, שפע ואור, התבוננות בתמונה בזמן תפילה ומדיטציה מחזקת ומעצימה את החיבור ופותחת שערים לתקשורת אור.

תמונת הכתר גוונים ורוד סגול

תמונת הכתר תפתח לכם שערים לתקשורת אור עם הנשמה, להורדת שפע מעולמות עליונים, ולהגשמתו בעולם הזה.

התמונה מתארת את מבנה אור הכתר, המבנה הוא החיבור של הנשמה לגוף.

התמונה הייתה תלויה בבית המקדש, ועליה אמר דוד המלך

 “אני בצדק אחזה פניך אשבעה בהקיץ תמונתך “

מעצם היותה תלויה בביתכם תקבלו הגנה רוחנית עוצמתית לכל אחד מבני המשפחה ולבית עצמו.

התמונה משמשת להשאה, לתפילה, מדיטציה.

בקרוב יצורפו מדיטציות והסברים לעבודה רוחנית עם התמונה ועיצובי זכוכית ועיצובים נוספים.

תמונת הכתר גוונים תכלת לבן

תמונת הכתר תפתח לכם שערים לתקשורת אור עם הנשמה, להורדת שפע מעולמות עליונים, ולהגשמתו בעולם הזה.

התמונה מתארת את מבנה אור הכתר, המבנה הוא החיבור של הנשמה לגוף.

התמונה הייתה תלויה בבית המקדש, ועליה אמר דוד המלך 

“אני בצדק אחזה פניך אשבעה בהקיץ תמונתך “

מעצם היותה תלויה בביתכם תקבלו הגנה רוחנית עוצמתית לכל אחד מבני המשפחה ולבית עצמו.

התמונה משמשת להשאה, לתפילה, מדיטציה.

בקרוב יצורפו מדיטציות והסברים לעבודה רוחנית עם התמונה ועיצובי זכוכית ועיצובים נוספים.

תמונת המרכבה לבן

המרכבה כפי שאנו מכירים אותה כשני מגני דוד הפוכים אחד לשני, היא רק השתקפות של מבנה המרכבה

כפי שנחשף בסתרי התורה בספר הקדוש – הכתר.

מבנה האור שמופיע בתמונה שזור שמות של מלאכים, שמות קדושים,

 ומכיל בתוכו את מבנה העיר האלהית שילה.

היא ירושלים של מעלה ובה 12 שערי אור.

במרכז העיר שילה שוכן פרח החיים, נזר הבריאה, הנקרא גם השושנה העליונה.

תמונה זו תשפיע על המתבוננים בה: התפתחות והתמרה רוחנית, הגנה על הנשמה, הגנה על הילדים, והגשמת ייעוד הנשמה.

קורס לחיילים משוחררים

הקורס מפחית תסמינים פוסט טראומתיים, שעלולים להתפתח בעקבות השירות הצבאי. ב 10 מפגשים נלמד תרגילים פשוטים וכיפיים, אותם ניתן לתרגל בבית, להחזיר את הנפש לאיזון ותחושת שלווה פנימית, ולצאת ב”רגל ימין” לחיי האזרחות.

כל הורה שהילד שלו בצבא, מחכה בכיליון עיניים ליום השחרור, כל הורה שהילד שלו בצבא דואג לו, כל אחד מתמודד עם הדאגה באופן שונה.

מה קורה באמת ביום השחרור, החייל שלכם עובר בתל השומר, אותו מחנה בו הוא גויס, קוראים לזה טופס טיולים, הוא עובר מתחנה לתחנה ומחזיר ציוד, מזדכה על הציוד שקיבל מהצבא, החייל/ת שלכם אינו אותו אדם, לאחר שנתיים או שלוש שנים, או יותר בהם שירת בצבא, הוא מחזיר את הציוד החיצוני, בפנימיות קרו לו דברים טובים, הוא התבגר, הוא נהיה יותר עצמאי, יש לו חבורת חברים, “אחים” טובים ויחד הם מלאי התרגשות ושמחה לקראת השחרור, והתוכניות שלהם לעתיד, איכשהו גם קשורות, כמו הטופס, ל”טיולים”. יחד עם זאת, יש דברים בתוכו/ה שלא ישתנו, יש זיכרונות שלא יימחקו, יש דברים שהוא ראה שהוא שמע והרגיש שלא ייעלמו.