נשמה

הכתר מרכז ההשפעה המחבר את הגוף לנשמה

נשמה

מתי בפעם האחרונה שאל אותך איש מקצוע ” מה שלום הנשמה שלך?” רופא, או אולי מטפל?, או פסיכולוג? האם מורה או גננת או מדריך התייחסו לנשמה של הילד שלך?

רוב האנשים יענו על שאלה זו, לעולם לא, אף אחד לא שאל אותי, ולמען האמת גם אני לא חשבתי להתייחס אל עצמי במונחים אלה.

הנשמה מהווה את מי שאנו, והיא האיבר החשוב ביותר בעל ההשפעה העצומה ביותר על חיינו אליו בדרך כלל אנו מתייחסים הכי פחות, מה שבטוח אנו יודעים הכי פחות.

אם אתם מרגישים שמשהו חסר לכם, שאתם חיים “ליד החיים” שאתם לא לגמרי מחוברים, שאתם מתגעגעים למשהו ולא מבינים למה בדיוק, אולי לעצמיכם? ששכחתם מי אתם, מה אתם אוהבים מה משמח אותכם, כל אלה הם סימנים שהנשמה מעבירה אליכם קוראת לכם להתעורר למציאות נפלאה אותה אתם יכולים לברוא עם הנשמה.

כל חיינו אנחנו נאחזים בזהויות מזויפות, אנחנו מחונכים להאמין שאנחנו מה שלמדנו, או התואר האקדמי שלנו, או שאנחנו מה שיש לנו, הנכסים שלנו,  המותגים שרכשנו או שאנחנו מה שאנחנו עושים, האמת היא שאנחנו מבני אור, ישויות רוחניות המולבשות על גוף פיזי, ומגיעות לעולם לביצוע משימה או השלמה של יעדים.

הנשמה היא את/ה, ישות אור יפהפייה הופעה חד פעמית במרחב ובזמן, אין לא היה ולא יהיה עוד את/ה, לכל אחד מאיתנו יש מתנה ייחודית אותה בא להביא לעולם לכל אחד ואחת מאיתנו יש אחריות להגשים את המתנה הרוחנית אותה הוא מביא.

כיצד אפשר להאמין במה שאינו נראה, לסמוך על התחושות הפנימיות שלי כשרוב האנשים לא חושבים ו/או מאמינים כמוני, לדבוק באמת שלי בידיעה שמגיעה מהלב, כשיש עלי לחץ חברתי מאסיבי להתנהג ולחשוב אחרת. תחשבו רגע אחד כמה קשה לנו כמבוגרים לקום ולצעוד “נגד הזרם” להיות אחרים להיחשב “בלתי משתלבים” שונים “משוגעים לדבר” ואז תחשבו שוב תחשבו על הילדים שלכם, שעדיין מחוברים לעצמם, שעדיין רואים בראייה רוחנית ואולי אף פעם לא יספרו לכם, כי אינכם מאפשרים את זה, אינכם קשובים כהורים. תחשבו כמה קשה לילדים שלכם במסגרת שאינה מתייחסת להיבט הרוחני של החיים שלהם.

בקורסים שלי תוכלו לקבל ידע חדש הנוגע לנשמה, להבין בהדרגה מי אתם, ללמוד תקשורת אור, להיפתח ולהתעורר למציאות חיים חדשה אותה תיצרו בעצמיכם, הכתר הוא מקום המפגש בין הגוף לנשמה אני מזמינה אתכם לשיחה עם הכתר לחיים של מלכות להם אתם ראויים.

אמר סטיב ג’ובס ז”ל 1955-2011 שידע דבר או שניים על הגשמה: “הזמן שלך כאן מוגבל, אל תבזבז אותו בניסיון לחיות חיים של אחרים, אל תילכד בקיבעון מחשבתי, שמשמעו לחיות את חייך לפי התוצאות של מחשבות אנשים אחרים, אל תתן לרעש של דעות אנשים אחרים להנמיך את הקול הפנימי שלך, והכי חשוב שיהיה לך את האומץ ללכת אחרי המית הלב והאינטואיציה שלך , איכשהו הם כבר יודעים מה אתה רוצה להיות באמת כל השאר הוא משני.”

מאמרים נוספים:

מתנה לשחרור

כל הורה שהילד שלו בצבא, מחכה בכיליון עיניים ליום השחרור, כל הורה שהילד שלו בצבא דואג לו, כל אחד מתמודד עם הדאגה באופן שונה.

קרא עוד »

מרחב מקודש

השאיפה ליופי והרמוניה היא שאיפה רוחנית במהותה, ככל שהרוחניות מתעצמת בעולם כך מתעצמת התודעה ליופי ואסתטיקה, ככל שגוברת המודעות לחלקים הרוחניים שבנו כך גוברת המודעות ולעיצוב על כל גווניו.

קרא עוד »

קורס לטיפול ביוצאי מערכת הביטחון נפגעי פוסט טראומה

במדינת ישראל, בעקבות ריבוי האירועים הביטחוניים, והקיום של צבא שהוא צבא העם המגן באופן פעיל על גבולות המדינה, מדינה שמוקפת אויבים, ללא הסדר מדיני כבר הרבה שנים, רבים המקרים של לחץ וטראומה בעקבות אירועים המוגדרים כאירועים ביטחוניים.

קרא עוד »

צופן הנשמה

המפה הרוחנית נותנת לך מידע על הרמה הנשמתית שלך, על התורשה הרוחנית ה D.N.A הייחודי רק לך, מה הפוטנציאל עימו באת לעולם בחיים אלה, מה עברת בחיים קודמים, איזו חוכמה וידע הבאת מחיים קודמים למימוש בחיים אלה

קרא עוד »

על יופי ואהבה

לפני 20 שנה, כשאושר נולדה, הרבה אנשים שאלו אותי האם היא מאומצת.
אני בהירה עם שיער שטני בהיר ועיניים ירוקות, והיא קיבלה גוון עור מעורב.
בקיצור נראתה תאילנדית, אף אחד לא האמין, שהיא שלי כשטיילתי איתה ברחוב..

קרא עוד »

מהי מפה רוחנית?

המפה הרוחנית נותנת לך מידע על הרמה הנשמתית שלך, על התורשה הרוחנית ה D.N.A הייחודי רק לך, מה הפוטנציאל עימו באת לעולם בחיים אלה, מה עברת בחיים קודמים, איזו חוכמה וידע הבאת מחיים קודמים למימוש בחיים אלה.

קרא עוד »

הסוד

מהו הסוד, מהו הנסתר בחיינו, הדבר הזה שקיים ואינו נראה, שאני מקשיב לו אני מצליח, אבל מי הוא, למי בעצם אני מקשיב, איך הוא נראה, מהי המציאות בתוכה אני מתקיים, בה רב הנסתר על הגלוי מהו טבעה ומה אופייה וכיצד הכי נכון בשבילי להתנהל בתוכה.

קרא עוד »

הכתר קורס יסוד בתקשורת אור

קורס קצר בן תשעה מפגשים, בו נלמדות טכניקות של דימיון מודרך בהיבט רוחני. ללא צורך בניסיון או ידע מוקדמים, בקורס נלמד תרגילים פשוטים וקלים, ובעיקר מהנים ומרוממים, באווירה בטוחה ונעימה, שיתורגלו במהלך השבוע בבית. הקורס יכול להתקיים באופן פרטני או בקבוצה.

קרא עוד »

נשמה

מתי בפעם האחרונה שאל אותך איש מקצוע ” מה שלום הנשמה שלך?” רופא, או אולי מטפל?, או פסיכולוג? האם מורה או גננת או מדריך התייחסו לנשמה של הילד שלך?

קרא עוד »

איים בזרם

כל קיץ מביא אתו את האתגר שלו, לפעמים זה לחץ כספי שלא מאפשר לנו לקחת את ה-הכל כלול ביוון או אילת של כל שנה בחופש הגדול, לפעמים זה לחץ בעבודה לפעמים זה מה לעשות עם הילדים או עם אחד מהם שמאתגר במיוחד או סמסטר קיץ שהיית חייבת לקחת כדי להשלים את התואר.

קרא עוד »

חזרה לאזרחות

הטראומה כפי שכבר הזכרתי במאמרים קודמים היא מצב בו מתקיים איום על הקיום הנפשי רגשי או הפיזי של האדם, החוויה הטראומטית היא סובייקטיבית

קרא עוד »

ברית אהבה

כמו האיחוד הקדוש בין הנקבי לזכרי בעולמינו, המתקיים באהבה, מדי יום, כבר אלפי שנים, ומשפיע אהבת עולם על השדה המאוחד בו אנו מתקיימים, המפרה ומרבה ברמה הרוחנית והגשמית ומשפיע איזון ויופי והרמוניה בעולם

קרא עוד »

רפואה מהקבלה

כאשר אנחנו מחפשים דרכים לריפוי הנפש והגוף אנחנו מחפשים את הטיפול המתאים לנו. אחת מדרכי הטיפול היא על-ידי רפואה

קרא עוד »

הפגת כאב נפשי

אם אתם סובלים מכאב רגשי ופנימי אשר מעיק עליכם ופוגע באיכות החיים שלכם בצורה משמעותית, כדאי לכם להתחיל בתהליך

קרא עוד »

חיי בריאות

חולמים על חיים בריאים יותר? רוצים לחיות בשלווה עם עצמכם והסביבה? זה הזמן להכיר את הטיפולים הטובים ביותר שיובילו

קרא עוד »

טיפול בסטרס

סטרס הוא אחד הגורמים לתחלואה הנפוצים ביותר בעולם המערבי. סטרס יכול לגרום ללחץ דם גבוה, להתמוטטות עצבים, לכאבי ראש

קרא עוד »

טיפול ביוצאי צבא

סיימתם את השירות הצבאי שלכם ואתם חווים קשיים באזרחות? קשיים ביציאה לאזרחות לאחר שירות צבאי יכולים להיגרם מסיבות שונות

קרא עוד »

איך לטפל בדיכאון

אחת המחלות הנפוצות ביותר בעולם המערבי היא דיכאון. להתמודדות עם דיכאון אין דרך אחת נכונה ולעיתים הטיפולים הקונבציונאליים אשר

קרא עוד »

הלומי קרב

במדינת ישראל לצערנו יש מספר גדול של הלומי קרב. המלחמות של מדינת ישראל נגד שכנותיה והמבצעים אשר בוצעו בגבולות

קרא עוד »

התפתחות אישית

המושג התפתחות אישית מתייחסת לכל אחת ואחד המעוניינים לקדם את עצמם בפעולות שהם מבצעים ביום יום. הפעולות יכולות

קרא עוד »

יום הגיוס

ביום שהבן שלי התגייס כתבתי קורס שלם, התחלתי להרגיש לחץ בחזה, והבנתי שאני צריכה לשחרר, התיישבתי על המחשב, והתחלתי

קרא עוד »

סופש”ים

במהלך השירות הצבאי הקרבי, למשך שלוש שנים, ולפעמים יותר, החיילים מגיעים לסופי שבוע לבית ההורים, ובדרך כלל, מחפשים את

קרא עוד »

סודות הלחץ החברתי

מה שתעשיית התקשורת המסחרית לא רוצה שתדעי! תחום הפסיכולוגיה של השיווק, הינו כאמור אחד התחומים הנלמדים יותר, מכיוון שתוצאות

קרא עוד »

מהי הצלחה?

מה את עושה כשאת מצליחה? האם את: חוגגת? מחכה שיחגגו לך, ממשיכה הלאה לאתגר הבא? (רמז, זה לא בריא)

קרא עוד »

הכתר

“הכתר” הוא מרכז ההשפעה המחבר את הגוף לנשמה, בספר נלמדת שיטה להתהוות הכתר ובכך אנו נולדים מחדש אל תוך

קרא עוד »