10 טיפים לטיפול בהתנגדויות (בהיבט רוחני)

הכתר מרכז ההשפעה המחבר את הגוף לנשמה

10 טיפים לטיפול בהתנגדויות (בהיבט רוחני)

  1. תזכרי תמיד שכל חוסר איזון הוא זמני, לא להיכנס ללחץ, הכוחות הטובים שלך ושאת חלק מהם תמיד ינצחו ויגברו על ההתנגדות. בזמני משבר תגידי לעצמך : ” אני בכוחות האור והטוב ואני אנצח”.
  2. לא לקחת אישית, אין דבר כזה אישי, אנשים מפנים אלייך את מה שבליבם, כאשר תעשי את ההבחנה הזו, באופן מיידי תהיי מאושרת. תשתקי יותר ותגיבי פחות. הכלל הזה נכון לכל תחום בחייך. תחשבי איך להגיב ואז תגיבי. אם יש מישהו שפוגע בך בהיבט רוחני או פיזי, את צריכה לעשות הכל כדי להפסיק את הפגיעה. אני מדברת במאמר זה, על התנהלות נורמטיבית יומיומית, בתקשורת מול אנשים בעבודה, מול בני זוג, הורים וכדומה. לפעמים אנחנו נעלבים ממשהו שמישהו אמר לנו ולוקחים את זה כל היום, כשבעצם זה חלק מהסרטים שיש לו בראש וזה בכלל לא קשור אלייך, או מציאות חייך. במילים אחרות אנשים “אוכלים סרטים”, זה לא שייך אלייך, לכן אל תיקחי ללב כל מה שאומרים לך, מניסיון הרבה פעמים זה לא נכון ואף רחוק מהמציאות. זה סובייקטיבי – subject-t.v – תחשבי על זה שכל אדם הוא ייחודי, המוח של כל אחד מאיתנו קולט כל רגע אלפי גירויים, התפיסה הסובייקטיבית של המציאות מייצרת אצל כל אחד “סרטים אחרים”, כאשר אנחנו מגיבים לאדם אחר אנחנו מגיבים אך ורק מתוך תפיסת המציאות שלנו.
  3. יש כוחות רוחניים בעולם הנלחמים ממש מעל ראשינו, אנחנו לא יכולים לראות אותם אבל מרגישים היטב את התוצאות. הטוב תמיד מנצח.
  4. תקפידי לפרגן לעצמך וזו לא קלישאה תחנכי את עצמך לחשוב טוב על עצמך.
  5. ככל שתמדטי יותר, תעשי את תרגילי ההדמיה, את תחזקי את יכולת התקשור שלך עם הנשמה, ותתחזקי.
  6. תדברי עם הנשמה שלך, כמו שאת מדברת עם חבר טוב או חברה טובה מישהו שאת הכי סומכת עליו, כמו שאת מדברת עם עצמך, אלא שאנחנו לא נוהגים לעשות זאת מפחד של “מה יחשבו עלינו”.
  7. תקפידי להודות לפני השינה על כל הטוב שקרה לך באותו היום.
  8. תעשי הגנות אור, הגנות של הנשמה שלך. תחשבי על צורת יהלום או טיפה, הצורה היא תלת ממדית והיא מקיפה אותך, החלק הרחב נמצא מתחתייך החלק הצר מעל הראש שלך. היהלום מקיף אותך כמטר או חצי מטר מכל כיוון איך שאת מרגישה את זה, תעצמי עיניים תבצעי נשימות הרפיה ותדמייני את היהלום מקיף אותך כמו להבת אור לבן מתמלא באור חזק יותר וחזק יותר. ככל שתתרגלי כך תוכלי לראות את האור באופן פיזי בעיניים עצומות ופתוחות.
  9. למרות שכבר אמרתי את זה, אני חוזרת, לא כל דבר צריך לספר, תשמרי מידע לעצמך ואל תשתפי אנשים בטח שלא בתכניות שלך וגם לא במעשים כאשר הם בשלבי התחלה.
  10. תהיי נאמנה לעצמך, תעשי רק מה שעושה לך טוב, תהיי עם אנשים חכמים ממך, אנשים שמפרגנים מהלב, אנשים איכותיים, אנשים שישפיעו עלייך טוב. תצרי את המציאות בה את רוצה לחיות זה אפשרי.

מאמרים נוספים:

מתנה לשחרור

כל הורה שהילד שלו בצבא, מחכה בכיליון עיניים ליום השחרור, כל הורה שהילד שלו בצבא דואג לו, כל אחד מתמודד עם הדאגה באופן שונה.

קרא עוד »

מרחב מקודש

השאיפה ליופי והרמוניה היא שאיפה רוחנית במהותה, ככל שהרוחניות מתעצמת בעולם כך מתעצמת התודעה ליופי ואסתטיקה, ככל שגוברת המודעות לחלקים הרוחניים שבנו כך גוברת המודעות ולעיצוב על כל גווניו.

קרא עוד »

קורס לטיפול ביוצאי מערכת הביטחון נפגעי פוסט טראומה

במדינת ישראל, בעקבות ריבוי האירועים הביטחוניים, והקיום של צבא שהוא צבא העם המגן באופן פעיל על גבולות המדינה, מדינה שמוקפת אויבים, ללא הסדר מדיני כבר הרבה שנים, רבים המקרים של לחץ וטראומה בעקבות אירועים המוגדרים כאירועים ביטחוניים.

קרא עוד »

צופן הנשמה

המפה הרוחנית נותנת לך מידע על הרמה הנשמתית שלך, על התורשה הרוחנית ה D.N.A הייחודי רק לך, מה הפוטנציאל עימו באת לעולם בחיים אלה, מה עברת בחיים קודמים, איזו חוכמה וידע הבאת מחיים קודמים למימוש בחיים אלה

קרא עוד »

על יופי ואהבה

לפני 20 שנה, כשאושר נולדה, הרבה אנשים שאלו אותי האם היא מאומצת.
אני בהירה עם שיער שטני בהיר ועיניים ירוקות, והיא קיבלה גוון עור מעורב.
בקיצור נראתה תאילנדית, אף אחד לא האמין, שהיא שלי כשטיילתי איתה ברחוב..

קרא עוד »

מהי מפה רוחנית?

המפה הרוחנית נותנת לך מידע על הרמה הנשמתית שלך, על התורשה הרוחנית ה D.N.A הייחודי רק לך, מה הפוטנציאל עימו באת לעולם בחיים אלה, מה עברת בחיים קודמים, איזו חוכמה וידע הבאת מחיים קודמים למימוש בחיים אלה.

קרא עוד »

הסוד

מהו הסוד, מהו הנסתר בחיינו, הדבר הזה שקיים ואינו נראה, שאני מקשיב לו אני מצליח, אבל מי הוא, למי בעצם אני מקשיב, איך הוא נראה, מהי המציאות בתוכה אני מתקיים, בה רב הנסתר על הגלוי מהו טבעה ומה אופייה וכיצד הכי נכון בשבילי להתנהל בתוכה.

קרא עוד »

הכתר קורס יסוד בתקשורת אור

קורס קצר בן תשעה מפגשים, בו נלמדות טכניקות של דימיון מודרך בהיבט רוחני. ללא צורך בניסיון או ידע מוקדמים, בקורס נלמד תרגילים פשוטים וקלים, ובעיקר מהנים ומרוממים, באווירה בטוחה ונעימה, שיתורגלו במהלך השבוע בבית. הקורס יכול להתקיים באופן פרטני או בקבוצה.

קרא עוד »

נשמה

מתי בפעם האחרונה שאל אותך איש מקצוע ” מה שלום הנשמה שלך?” רופא, או אולי מטפל?, או פסיכולוג? האם מורה או גננת או מדריך התייחסו לנשמה של הילד שלך?

קרא עוד »

איים בזרם

כל קיץ מביא אתו את האתגר שלו, לפעמים זה לחץ כספי שלא מאפשר לנו לקחת את ה-הכל כלול ביוון או אילת של כל שנה בחופש הגדול, לפעמים זה לחץ בעבודה לפעמים זה מה לעשות עם הילדים או עם אחד מהם שמאתגר במיוחד או סמסטר קיץ שהיית חייבת לקחת כדי להשלים את התואר.

קרא עוד »

חזרה לאזרחות

הטראומה כפי שכבר הזכרתי במאמרים קודמים היא מצב בו מתקיים איום על הקיום הנפשי רגשי או הפיזי של האדם, החוויה הטראומטית היא סובייקטיבית

קרא עוד »

ברית אהבה

כמו האיחוד הקדוש בין הנקבי לזכרי בעולמינו, המתקיים באהבה, מדי יום, כבר אלפי שנים, ומשפיע אהבת עולם על השדה המאוחד בו אנו מתקיימים, המפרה ומרבה ברמה הרוחנית והגשמית ומשפיע איזון ויופי והרמוניה בעולם

קרא עוד »

רפואה מהקבלה

כאשר אנחנו מחפשים דרכים לריפוי הנפש והגוף אנחנו מחפשים את הטיפול המתאים לנו. אחת מדרכי הטיפול היא על-ידי רפואה

קרא עוד »

הפגת כאב נפשי

אם אתם סובלים מכאב רגשי ופנימי אשר מעיק עליכם ופוגע באיכות החיים שלכם בצורה משמעותית, כדאי לכם להתחיל בתהליך

קרא עוד »

חיי בריאות

חולמים על חיים בריאים יותר? רוצים לחיות בשלווה עם עצמכם והסביבה? זה הזמן להכיר את הטיפולים הטובים ביותר שיובילו

קרא עוד »

טיפול בסטרס

סטרס הוא אחד הגורמים לתחלואה הנפוצים ביותר בעולם המערבי. סטרס יכול לגרום ללחץ דם גבוה, להתמוטטות עצבים, לכאבי ראש

קרא עוד »

טיפול ביוצאי צבא

סיימתם את השירות הצבאי שלכם ואתם חווים קשיים באזרחות? קשיים ביציאה לאזרחות לאחר שירות צבאי יכולים להיגרם מסיבות שונות

קרא עוד »

איך לטפל בדיכאון

אחת המחלות הנפוצות ביותר בעולם המערבי היא דיכאון. להתמודדות עם דיכאון אין דרך אחת נכונה ולעיתים הטיפולים הקונבציונאליים אשר

קרא עוד »

הלומי קרב

במדינת ישראל לצערנו יש מספר גדול של הלומי קרב. המלחמות של מדינת ישראל נגד שכנותיה והמבצעים אשר בוצעו בגבולות

קרא עוד »

התפתחות אישית

המושג התפתחות אישית מתייחסת לכל אחת ואחד המעוניינים לקדם את עצמם בפעולות שהם מבצעים ביום יום. הפעולות יכולות

קרא עוד »

יום הגיוס

ביום שהבן שלי התגייס כתבתי קורס שלם, התחלתי להרגיש לחץ בחזה, והבנתי שאני צריכה לשחרר, התיישבתי על המחשב, והתחלתי

קרא עוד »

סופש”ים

במהלך השירות הצבאי הקרבי, למשך שלוש שנים, ולפעמים יותר, החיילים מגיעים לסופי שבוע לבית ההורים, ובדרך כלל, מחפשים את

קרא עוד »

סודות הלחץ החברתי

מה שתעשיית התקשורת המסחרית לא רוצה שתדעי! תחום הפסיכולוגיה של השיווק, הינו כאמור אחד התחומים הנלמדים יותר, מכיוון שתוצאות

קרא עוד »

מהי הצלחה?

מה את עושה כשאת מצליחה? האם את: חוגגת? מחכה שיחגגו לך, ממשיכה הלאה לאתגר הבא? (רמז, זה לא בריא)

קרא עוד »

הכתר

“הכתר” הוא מרכז ההשפעה המחבר את הגוף לנשמה, בספר נלמדת שיטה להתהוות הכתר ובכך אנו נולדים מחדש אל תוך

קרא עוד »